Çözüldü Hepsiburada sipariş sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Asilkan94

Decapat
Hepsiburada'dan ASUS G531GT laptop sipariş ettim ilk 4 gün boyunca sipariş hazırlanıyor bile olmadı. Aradım söyledim vs. 5. gün sonunda hazırlanıyor oldu. 5. gün aradım kargoya ne zaman verilir dediğimde ürün stokta yok dendi, size fatura da kesilmemiş dendi. E o zaman ben nasıl satın aldım ve 7300 TL ödedim dediğimde müşteri temsilcisi depoya ve üst mercilere bildiriyiorum dedi. Halbu ki 2. gün aynı laptop 8000 TL'ye satışa çıkmıştı. Neyse bu gün 7. gün ise hala kargoya verilecek durumunda ve faturası mail olarak dün gece gönderildi bir sıkıntı olur mu bilginiz var mı?

Çözüm
Hepsiburada'dan ASUS G531GT laptop sipariş ettim ilk 4 gün boyunca sipariş hazırlanıyor bile olmadı. Aradım söyledim vs. 5. gün sonunda hazırlanıyor oldu. 5. gün aradım kargoya ne zaman verilir dediğimde ürün stokta yok dendi, size fatura da kesilmemiş dendi. E o zaman ben nasıl satın aldım ve 7300 TL ödedim dediğimde müşteri temsilcisi depoya ve üst mercilere bildiriyiorum dedi. Halbu ki 2. gün aynı laptop 8000 TL'ye satışa çıkmıştı. Neyse bu gün 7. gün ise hala kargoya verilecek durumunda ve faturası mail olarak dün gece gönderildi bir sıkıntı olur mu bilginiz var mı?
Black Friday zamanı aynısı başıma geldi. Black Friday yoğunluğu vardır diye anlayış gösterdim, sıkıştırmadım. 9. Gün laptop Sabah geldi, Akşam siteye baktım hala hazırlanıyor yazıyordu. Siz o fiyattan satın aldıysanız geçte olsa gelir
Hiçbir şekilde sıkıntı olmaz zaten haklarını sonuna kadar koruyorlar (bir nevi) rahatınıza bakın en ufak sıkıntı da müşteri hizmetlerini arayıp bildirin zorunlu bir şekilde açıklama yapıp yardımcı olacaklardır şimdiden hayırlı olsun.

Fatura gönderildiyse ürün depoda bulunmuş ve kargoya hazırlanmış demektir. En yakın zamanda kargoya verilecektir fatura geldiyse mail olarak. Korkmanıza, endişe etmenize gerek yok.

Black Friday zamanı aynısı başıma geldi. Black Friday yoğunluğu vardır diye anlayış gösterdim, sıkıştırmadım. 9. Gün laptop Sabah geldi, Akşam siteye baktım hala hazırlanıyor yazıyordu. Siz o fiyattan satın aldıysanız geçte olsa gelir

Çözüm
Hiçbir şey olmaz, zaten hazırlanıyor aşamasında faturayı kesiyorlar. Ellerinde stok yoktur o nedenle gecikme olmuştur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı