Hepsiburada üstünden 4.000 TL'ye kadar monitör önerisi

Myctafa

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar monitörüm 60Hz Casper, yaklaşık 11 senedir kullanıyorum halen taş gibi ama artık emekliye ayrılma vakti geldi. https://www.hepsiburada.com/gameboo...r-p-HBCV00005BZ0CJ?url_src=and-product-detail bu monitör aklıma yattı gibi ama önerilerinize açığım. Ürünü sadece Hepsiburada üzerinden alabilirim. Hepsiburada limit ile alışveriş yapacağım.

Monitörün markasını ilk defa görüyorum kendisi kaliteli midir bilmem kendisi kaliteliyse dahi servisi garantisi nasıldır bir de işin o kısmı var. Bilindik marka her zaman en iyisidir 4150 TL'ye.
Samsung'un giriş seviye odyessey serisini alabilirsin.

4300 TL'ye ise ASUS'un TUF Gaming monitörünü alabilirsin. Samsung'u ben ASUS'u arkadaşım kullanıyor ikimizde gayet memnunuz ne üdüğü belirsiz markalara sırf ucuz diye 3 4 k para baymak akıl işi değil.
Bu da ASUS.

Monitörün markasını ilk defa görüyorum kendisi kaliteli midir bilmem kendisi kaliteliyse dahi servisi garantisi nasıldır bir de işin o kısmı var. Bilindik marka her zaman en iyisidir 4150 TL'ye.

4300 TL'ye ise ASUS'un TUF Gaming monitörünü alabilirsin. Samsung'u ben ASUS'u arkadaşım kullanıyor ikimizde gayet memnunuz ne üdüğü belirsiz markalara sırf ucuz diye 3 4 k para baymak akıl işi değil.
Bu da ASUS.

Belirsiz markalar dediğin biri Excalibur biri Rampage?

Belirsiz markalar dediğin biri Excalibur biri Rampage?

Cinde yapılan marka basılan ürünler evet.

Düzeltme: Yanlış link pardon https://www.hepsiburada.com/casper-...XwaCb6gZRIw6NxfBx8oaAjAuEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Ghosting bombası rezalet monitör.

Bu da ASUS.

Samsung olanını görmüştüm ama Hepsiburada limit ile alamıyorum ASUS olanı alabiliyorum aklımda.

Cinde yapılan marka basılan ürünler evet.

Ghosting bombası rezalet monitör.

Bir iki konu okudum bende dediğiniz gibi ghosting konusunda bayağı gömmüşler monitörü Rampage ürünlerini uzun süre kullandım F/P diyebilirim ama sorun çıkarıyorlar ama bir yandanda segment bilgisayar desteği olunca makul geliyor bana göre TRdeki en iyi teknik destek.

Yeni konular

Geri
Yukarı