Hepsiburada üzerinden alınan Dualsense orijinal mi?

cagatayhayta

Hectopat
Merhaba, 3 gün önce hepsiburadadan(linkini aşağıya koyacağım) DualSense siparişi verdim, ve elime ulaştı. Eurasia garantili yazıyordu ancak kutusundan herhangi bir garanti belgesi çıkmadı ben de araştırdım ama arkası internette gördüğüm kutulardan biraz farklı. Ve kutusundaki yazılar İngilizce ve Arapça ben de orijinalliği hakkında size danışmak istedim.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-11-21 saat 21.10.01_dae60d8f.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-11-21 saat 21.10.01_dae60d8f.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 3 gün önce hepsiburadadan(linkini aşağıya koyacağım) DualSense siparişi verdim, ve elime ulaştı. Eurasia garantili yazıyordu ancak kutusundan herhangi bir garanti belgesi çıkmadı ben de araştırdım ama arkası internette gördüğüm kutulardan biraz farklı. Ve kutusundaki yazılar İngilizce ve Arapça ben de orijinalliği hakkında size danışmak istedim.
Hocam keşke orijinal siteden alsaydınız.

Japon üretim Dualsense bu. Aşağıdaki fotoğrafa göre hangi seri olduğunu kontrol edebilirsin.
Eki Görüntüle 2025892
Orijinal midir hocam peki sıkıntı yaratır mı?

Hocam keşke orijinal siteden alsaydınız.
Hocam keşke öyle olsa ancak Sony’nin kendi sitesinde ürüne baktığınız zaman sizi türkiyedeki satıcılara yönlendiriyor. Ancak mediamarkta ürün yok Teknosada da normal Hepsiburadadaki satıcılar satıyor ürünü ben de 900e yakın yorum görünce ona güvenip satın aldım aslında. Çünkü diğer hiçbir sitede buna yaklaşacak bir yorum sayısı veya güvenilirlik yoktu. Eğer ki ben şurdan aldım iade edip burdan alın diyeceğiniz güvenilir bir satıcı varsa önerilere tabii ki açığım.

Hocam satıcı önemli bu konuda hrpsiburada satıcısından aldıysanız sıkıntı yaşamazsınız fakat farklı bir satıcı ise iade etmenizi tavsiye ederim kontrol sağlayın orijinal olduğunu anladığınız zaman Hepsiburada ile iletişime geçerek garanti belgesi isteyin.

Geri
Yukarı