Çözüldü Hepsiburada üzerinden alınan ürün için satıcı mı yoksa Hepsiburada mı şikayet edilmeli?

• Konuyu başlatan V12
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 172
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

V12

Hectopat
İyi günler. Hepsiburada üzerinden X satıcısı ile ilgili problem yaşadım THH'ye başvuru yapacağım. Burada Hepsiburada'yı mı şikayet etmeliyim yoksa X satıcısını mı, yani mersis no vergi no firma ünvanına kimin bilgilerini girmeliyim? Teşekkürler.

Çözüm
Hocam bir de şu an halihazırda THH de işlemde olan bir şikayetim var firma savunması geldi aşamasında, orada Pazarama şikayet edilen firma, şimdi ben bu X satıcısını şikayet etsem halihazırda olan şikayetime bir etkisi olur mu yani biraz saçma soru ama, ne bileyim olumsuz bir etki olur mu 2 şikayetim var diye.

Teşekkürler hocam.
Hayır hocam olumsuz bir etkisi olmaz, taraflar farklı.
Satıcı. Faturayı kesen kim ise o da diyebiliriz.

Hocam bir de şu an halihazırda THH de işlemde olan bir şikayetim var firma savunması geldi aşamasında, orada Pazarama şikayet edilen firma, şimdi ben bu X satıcısını şikayet etsem halihazırda olan şikayetime bir etkisi olur mu yani biraz saçma soru ama, ne bileyim olumsuz bir etki olur mu 2 şikayetim var diye.

Teşekkürler hocam.

Teşekkürler hocam.
Hayır hocam olumsuz bir etkisi olmaz, taraflar farklı.

Çözüm

Geri
Yukarı