Hepsiburada veya Trendyol'da kargo firması seçme

Mustos

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu iki sitede siparişlerimi istediğim kargo firmasıyla getirtebilir miyim diye merak ediyorum. Siparişimin eve gelmesini istemiyorum. Bundan dolayı Yurtiçi Kargo seçmek istiyorum fakat nasıl seçildiğini bilmiyorum. Seçilip seçilmediğini de bilmiyorum. Yardımcı olumrusunuz.

Ödemeyi yapınca öğrenebiliyoruz sanırım hangi kargo firması olduğunu. Siz en iyisi alışveriş sitelerinin müşteri hizmetlerini arayın öğrenin hangi kargo firmasıyla çalıştıklarını

Arkadaşlar bu iki sitede siparişlerimi istediğim kargo firmasıyla getirtebilir miyim diye merak ediyorum. Siparişimin eve gelmesini istemiyorum. Bundan dolayı Yurtiçi Kargo seçmek istiyorum fakat nasıl seçildiğini bilmiyorum. Seçilip seçilmediğini de bilmiyorum. Yardımcı olumrusunuz.
dostum istersen şöyle yapabilirsin şubeden alabilirsin ancak o şekilde. yoksa trendyolun kendi firması getiriyor kargoyu

3-4 bina yanında ki adrese sipariş ver. Kurye gelmeden 5 dakika önce seni arayacaktır. Arayınca evde olmadığını söyle, sonra da gidip şubeden kargonu teslim al.

Yeni konular

Geri
Yukarı