Hepsiburada Xbox 360 teşhir ürün alınır mı?

Talha Harun

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, ben aslında PC almak istiyorum fakat bütçem yok. Ben de konsollara bakayim dedim ve Xbox 360'ı gördüm fiyatı cidden ucuzdu Hepsiburada'da teşhir ürün olarak 850 TL'di. Ben de açıkcası almayı dusundum. Fakat sonradan aklıma oyun fiyatları geldi ve kırık bir Xbox almayı dusundum ve hesap ettim 850TL alırsam ve kırdırırsam 1000TL'yi bulur ekstradan HDMI kablosu alırsam cidden pahalı oluyor. Sizce Xbox 360 2.elden mi almalıyım yoksa Hepsiburada'dan mı veya Hepsiburada'dan alıp kırdırmadan mı kullanmalıyım? Benim bildiğim Xbox'u kırdırınca Xbox Live'dan ban yiyoruz. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

2.el de kırdırılmış çok daha ucuzu var yakın zamanda kırdırılmış kinectli içinde 50 oyunlu Xbox 360'ı 800 TL'ye sattım

Alınmaz. 850TL'ye kırdırılmış ve gıdım maddi değeri olmayan oyunları kazıklıyorlar. O fiyata ikinci el fat kasa Xbox One alınır. Game Pass falan yok bunda, 360.

Nasıl yani Xbox 360'da nasıl Gamepass yok.

Alınmaz. 850TL'ye kırdırılmış ve gıdım maddi değeri olmayan oyunları kazıklıyorlar. O fiyata ikinci el fat kasa Xbox One alınır. Game Pass falan yok bunda, 360 bu?

Xbox One'lar cidden pahalı ve bütçem yok.

Geri
Yukarı