Hepsiburada yanlış ürün yolladı

murat112321

Hectopat
Salı günü söylediğim Sapphire RX6600 ürünüm yerine Çin malı bir işlemci fanı geldi. Ben de müşteri hizmetlerine yazdım durumumu ve iade talebi oluşturdular. Durumu da uzmanlara ilettiklerini söylediler. Dolandırıldım mı yoksa sadece yanlış mı gönderdiler? Satıcı firmayla durumu konuşmalı mıyım? Yapmam gereken başka bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Salı günü söylediğim Sapphire RX6600 ürünüm yerine Çin malı bir işlemci fanı geldi. Ben de müşteri hizmetlerine yazdım durumumu ve iade talebi oluşturdular. Durumu da uzmanlara ilettiklerini söylediler. Dolandırıldım mı yoksa sadece yanlış mı gönderdiler? Satıcı firmayla durumu konuşmalı mıyım? Yapmam gereken başka bir şey var mı?
Ürünü açarken video çektiniz mi?

Sadece yanlış ürün gönderilmiş dolandırılmamışsın. Bende kardeşime telefon kılıfı aldığımda yanlış modelin kılıfı gelmişti iade edip tekrar sipariş edince bu sefer istediğim ürün gelmişti.

Uzun süredir Hepsiburada'dan sipariş vermemeye yemin etmiş durumdayım, Everest mikrofon siparişi verdim, satıcı adam dalga geçer gibi daha ucuz Snopy göndermiş, ulaşıp şikayet ettiğimde iade aldılar özür bile dilemediler.
Şimdi sadece Amazon kullanıyorum ve memmunum.

Hocam Hepsiburada orijinal sitesi olduğuna eminseniz, öyle ya da böyle durumu çözerler.

Eminim uygulama üzerinden yaptım. Ayrıca satıcı firma Hepsiburada üzerinde 150'den fazla değerlendirilme almış puanı 9.5.

Ürünü açarken video çektiniz mi?
Ürünü açmadım. Sadece kargo poşetini açtım. Ürünün kutusuna ve koruma kaplamasını bile ellemedim. Ürünün fotoğrafını çekip gönderdim.

Uzun süredir Hepsiburada'dan sipariş vermemeye yemin etmiş durumdayım, Everest mikrofon siparişi verdim, satıcı adam dalga geçer gibi daha ucuz Snopy göndermiş, ulaşıp şikayet ettiğimde iade aldılar özür bile dilemediler.
Şampuan şişenin içi başka şampuan olan şampuan yolladılar
Sebamed almıştım kullandığım sebamed ile aynı renkte kokusu farklı.

Eğer ürüne ait bir fiş veya belge herhangi bir şey varsa elinde kolayca iade edebilirsin. Kargoda yanında gelmesi lazım.

Peki satıcı firmayı aramalı mıyım?

Hepsiburada'da 5500 olan ekran kartı Amazon'da 5800 TL.
Gerekirse 500 TL (Gerekeninden daha fazla para) daha fazla veririm güvenilir yerden alırım.

Geri
Yukarı