Hepsiburada yorum siliyor

Doğru herkes senin gibi akıllı değil elektrikçiye gidemiyor. Belki gidenler oluyor onlarda bulamıyor (benim gibi).
Haha 😂 İptal talebi oluşturup Hepsiburada'dan (Satıcı olarak) alın bence. Çünkü Hepsiburada gerçekten hızlı. Yani sokağa çıkma yasağının önceki akşamında sipariş ettim ve kargolatmışlardı ertesi güne. Lakin toplu alışveriş yaptıysanız orasını bilemem.

Hepsiburada tavsiye etmem
Bende daha önceden Hepsiburada'yı diğer kullanıcılara tavsiye ederdim fakat artık bende tavsiye etmeyeceğim ve kullanmayı düşünmüyorum.
Hepsiburada'dan yıllardır alışveriş yapan biri olarak bu güne kadar hiç mağdur edilmedim. Alışverişlerimde bir sorun yaşamadım. Diğer platformlardan daha kaliteli olduğunu düşünüyorum. Satıcılara dikkat etmelisiniz. Sorun yaşadığınızda suçu başka yerde aramayın.
Satıcı, "Hepsiburada". 🙂

Hepsiburada'dan son alışverişim üzerinden yaklaşık 3 yıl geçmiştir. İlk alışverişim 2004'teydi ve bu ilk alışverişim sonrası yüzlerce siparişim oldu ta ki 2014-2016 seneleri arasına kadar. Bu dönemde sizin de dediğiniz gibi yorum silmeler, yayınlamamalar, iade süreçlerinde kanunu takmamalar beni resmen tiksindirdi bu siteye karşı.

Eğer bu ülkede satış yapıyorsan o ülkenin kanunlarına tabisin. Yok ben kanun, hak, hukuk tanımam dersen de gelir elin Amazon'u seni siler atar.

Ekstra olarak, son 1 haftadır Hepsiburada müşteri hizmetleri sürekli hat düşermiş gibi yapıp çağrıyı sonlandırıyor. Aldığım ürünü servise göndermek için aradığımda bana kargo için kod vereceklerini söylüyorlar ve sürekli telefonu kapatıyorlar. Geri dönüşte yapmıyorlar, tekrar aradığımda gine aynı şekilde "Servise göndermek istiyorum" dediğimde "İşlem yapıyorum, bekleteceğim" diyerek tekrardan kapatıyorlar. Bugün 4 defa aradım ve 4'ünde de telefonu kapattılar. Yazıklar olsun, söylenecek söz yok artık.

Geri
Yukarı