Hepsiburada yurt dışı alışverişi işleyişi

YnsCann

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yeni bir klavye almak istiyorum, aradığım kriterlere en uygun olarak aşağıdaki klavyeyi buldum fakat yurt dışı ürünmüş.

Yurtdışından bu ürünü alırsam vergi-kargo vs ücret ödüyor muyuz daha önce kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim.

Bu arada başka klavye önermek isteyen varsa istediğim özellikler:

- Beyaz renk.
- Minimal düzen olmalı.
- F ve num tuşları ayrı olmalı (numepad değil üstteki 1-9)
- RGB ışıklandırma olmalı.
- Hem dış hem de tuş altı ışıklandırma olmalı (çok mühim değil)
- Sessiz olmalı (abartı sesli olmasa yeter)

Bütçe Max 450₺

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar yeni bir klavye almak istiyorum, aradığım kriterlere en uygun olarak aşağıdaki klavyeyi buldum fakat yurt dışı ürünmüş.

Yurtdışından bu ürünü alırsam vergi-kargo vs ücret ödüyor muyuz daha önce kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim.

- Beyaz renk.
- Minimal düzen olmalı.

Bütçe Max 450₺

Yurt dışından alırsanız bir de Gümrük vergisi alıyor ve çok bekletiyor kesinlikle önermem

Satın alım aşamasında vergi ve kargo ücreti de gözüküyor diye biliyorum. AliExpress'te de güzel klavyeler var, göz atmanızı tavsiye ederim.

Yurt dışından alırsanız bir de Gümrük vergisi alıyor ve çok bekletiyor kesinlikle önermem
230 TL'lik ürüne 23 TL vergi ödedim, 10 günde geldi. Kesinlikle öneririm!

- Beyaz renk.
- Minimal düzen olmalı.

Bütçe Max 450₺
Motospeed önermem hele bu fiyata hiç önermem. 6 sene mouseunu kullandım. %60 klavye olarak aratırsanız yön tuşsuz küçük bir klavye bulabilirsiniz. Eğer sadece numpad olmasın derseniz TKL (ten keyless) olarak aratabilirsiniz.

Yurt dışından yazan ürünü sepetine ekliyince ve sepete tıkladığında orada kaç TL tuttuğu yer yazıyor. Onun altında bildiğim kadarıyla kaç TL ödemen gerektiği yazıyor. Mesela ben bu ürünü sepete ekleyip bitir dediğimde:

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-22_095229.png
    resim_2021-01-22_095229.png
    7,9 KB · Görüntüleme: 47
  • sadasda.PNG
    sadasda.PNG
    3,6 KB · Görüntüleme: 46

Satın alım aşamasında vergi ve kargo ücreti de gözüküyor diye biliyorum. Aliexpress'te de güzel klavyeler var, göz atmanızı tavsiye ederim.

230 TL'lik ürüne 23 TL vergi ödedim, 10 günde geldi. Kesinlikle öneririm!

Yurt dışından yazan ürünü sepetine ekliyince ve sepete tıkladığında orada kaç TL tuttuğu yer yazıyor. Onun altında bildiğim kadarıyla kaç TL ödemen gerektiği yazıyor. Mesela ben bu ürünü sepete ekleyip bitir dediğimde:

Teşekkürler bende yeni fark ettim 200₺ fark oluyor arada.
Yeni konu açtım öneri sunmak isterseniz: https://www.technopat.net/sosyal/konu/beyaz-klavye-oenerisi.1295983/

Motospeed önermem hele bu fiyata hiç önermem. 6 sene mouseunu kullandım. %60 klavye olarak aratırsanız yön tuşsuz küçük bir klavye bulabilirsiniz. Eğer sadece numpad olmasın derseniz TKL (ten keyless) olarak aratabilirsiniz.

Teşekkürler Motospeed neden önermiyorsunuz?

Farklı öneri sunmak isterseniz: https://www.technopat.net/sosyal/konu/beyaz-klavye-oenerisi.1295983/

Yeni konular

Geri
Yukarı