Hepsiburada’da Black Friday indirimlerinde laptoplara çok indirim oluyor mu?

Genelde KDV fiyatı aşırı indirim oluyor. Yani ürünün KDV fiyatsız halini düşün. Ben 2017 Black Friday indiriminde sistem satın almıştım. 2800-2900 TL'ye Ryzen 3 - 1050 Ti sistem toplanıyordu 1 hafta öncesinde. 3000 TL'ye Ryzen 5 - GTX 1060 3GB sistemi 3000 TL'ye almıştım ve diğer parçalar Corsair gibi kaliteli parçalardı.

Ryzen 3 sistemde Asrock - Palit - Galax - Dark gibi markalarla o fiyat ortaya çıkyordu.
Ryzen 5 Black Friday sisteminde ise MSI - Corsair markalarıyla bu kadar düşük fiyata almıştım.

Alacağın zaman farklı sitelerden fiyat al. En uygun bulduğunu satın al. İtopya'da güzel indirimler oluyor Black Friday'e özel.

İyi indirim oluyor genel anlamda. O zamandan bu yana daha yeni yeni benim aldığım fiyata düştü parçalar. Sistem toplamıştım. Çok iyi fiyattı hepsi. Sadece RAM çok aşırı ucuzladı. Diğerlerinde hala kârlıyım.

Piyasayı güncel olarak takip ediyorsan sembolik indirimler olduğunu görürsün. Ama bazen tek tük denk gelebiliyor uygun indirim. Takip etmek lazım

Gaming laptoplara ne kadar indirim gelir sizce? Daha önce Black Friday indiriminde laptop alan var mı? Varsa ne kadar indirim olmuştu?

Belli olmaz, her üründe mutlaka indirim olacak diye bir şey yok. Geçen sene olsa bu sene olmayabilir ya da geçen indirim olmadıysa laptop bu sene olabilir? Ama yüksek ihtimal olur. Geçen muhteşem cumadan bir sürü alım yaptık, bereketliydi. Bu yılda inşallah öyle olur ama daha çok var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde iyi indirimler oluyor ve olması gerek. Ama geçen sene gerçekten bindirim sonra indirim yolunu izlemişlerdi (özellikle notebooklarda). Fiyatları çok iyi takip eden biri olarak söylüyorum, çoğu kişi memnun olmamıştı.

Arkadaşlar asusun şu anda 14299 ve 14999a satılan iki modeli var rtx 2060 ekran kartlı. Birisini Hepsiburada kendisi satarken, diğer cihazda aracı firma rolünde. Bu akşam 21:00da yapılacak indirimlerde sizce tüm laptop kategorisine mi indirim olur, yoksa sadece kendi cihazlarına mı? Birde sizce trendyol ve n11 indirimlerini beklemelimiyim yoksa hepsiburadadan yapıştırıp geçeyim mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı