Hepsiburada'da Çukurova Spor mağazası orijinal midir?

quejyy

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar harley bot alacağım normalde 3-4K arası piyasası ama, şimdi atacağım mağaza 2200e satıyor. Bu orijinal midir diye şüpheleniyorum. Bir kontrol edip sizde fikirlerinizi sunarsanız sevinirim. Mağaza adanadaymış, aradım orijinal oldugunu söylediler, barkodundan doğrulayabilirsiniz dediler.
https://www.hepsiburada.com/magaza/cukurova-spor bu mağaza.
https://www.hepsiburada.com/harley-...iyah-bot-p-HBV000009OMGJ?magaza=Çukurova Spor ÜRÜNÜN LİNKİ. Teşekkürler şimdiden fikirler için.
Adana'da mağazaları tekmiş sanırım aradım mağazamızdan alırsanız 3600 TL dedi doğru fiyat yani, orijinalliğine de barkoddan doğrulayabilirsiniz dedi bilemedim alasım var. Fikirleri bekliyorum ona göre alacağım çok iyi fırsat orijinal ise.

Son düzenleme:
Mağazanın konumunu öğrenirseniz sizin için bakmaya gidebilirim(yolumun üstü olur ise)
Çukurova Spor Mağazası, Tufanpaşa, Üstün Sk. No:91, 01510 Kozan/Adana

Mağaza Adana'da: negatif.
Orijinal kardeşim, barkodundan sorgulayabilirsin: negatif.
Bireysel satıcı: negatif.

Full sıkıntı diyorsunuz yani.

Mağazada 3600TL, %20 indirim yaptık 2775TL dedi. Bu biraz orijinal olduğuna itti beni.

Full sıkıntı diyorsunuz yani.
Yani. Sorun olursa ve kanıtlarsanız Hepsiburada'nın tepkisi ürün sizde kalsın, paranız iade olacaktır. Satıcıya da güzelinden ceza kesip mağazasını kapatır. Ama riske girmeye değer mi?

Mağazada 3600TL, %20 indirim yaptık 2775TL dedi. Bu biraz orijinal olduğuna itti
Ürünün linkini atabilir misiniz lütfen?

Yani. Sorun olursa ve kanıtlarsanız Hepsiburada'nın tepkisi ürün sizde kalsın, paranız iade olacaktır. Satıcıya da güzelinden ceza kesip mağazasını kapatır. Ama riske girmeye değer mi?

Bilmiyorum harley bot alacağım Max 2, 5'a kadar bunun fiyatı çok iyiymiş düşünceme göre orijinale benziyor mağazayla konuşmama vs. bakılırsa, ancak 2200 de cok ucuz geldi benim gözüme. Bilemedim fikir arıyorum işte.

Geri
Yukarı