Hepsiburada'da F710 için indirim var mı?

Sanırım yok. Zaten %16 indirim yapmışlar, ek kod vereceklerini sanmıyorum. 34 TL fazla vermek böyle bir GP için az bir para. Aramak yerine bütçenizi arttırmanız daha iyi olur. Ki bulacağınız sanmıyorum.

300 lira bu kola verilmez.

Önerdiğiniz model var mı kablosuz?
300 çok fazla artık bu gamepad için.

320 + 10 TL kargo yine aynı maalesef.
Ben de bunu düşünüyordum ama GC20 aldım.

Baktım, çok güzel gözüküyor ama kablosuz değil sanırım.

Uzun kullanım süresi, şarjlı olması (F710 pil ile çalışıyor), daha rahat tutuş ve analoglar, kadifemsi malzemesi ile harika bir gamepad. 199 TL'ye almıştım fakat şu an bile fiyatı alınabilir durumda. Ek olarak Monster Pusat Gamepad'e göz atabilirsiniz.

Uzun kullanım süresi, şarjlı olması (F710 pil ile çalışıyor), daha rahat tutuş ve analoglar, kadifemsi malzemesi ile harika bir gamepad. 199 TL'ye almıştım fakat şu an bile fiyatı alınabilir durumda. Ek olarak Monster Pusat Gamepad'e göz atabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim. Çok hoşuma gitti. Hem sarjlı olması çok iyi. Wireless mı bu? Bluetooth istemiyorum gecikmeden dolayı. Monster Pusat Bluetooth olduğu için tercih etmedim. FIFA oynayacağım.

320 + 10 TL kargo yine aynı maalesef.

Baktım, çok güzel gözüküyor ama kablosuz değil sanırım.
Maalesef, gc30 kablosuz fakat o da 400 küsür lira.

Şöyle bir durum var; aylardır takip ediyorum, epey ucuzladılar. Ben gc20'yi itopya'dan 350 civarına almıştım. gc30 ise çok çok daha pahalıydı.

Geri
Yukarı