Hepsiburada'da hangi satıcı tercih edilmeli?

Mutinous Gandhi

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Hepsiburada.com'dan Anker Q10 adlı kulaklığı alacağım. Fakat satıcı seçiminde nereden alayım karar veremedim...Hepsiburada'yı satıcı olarak seçersem 400 TL oluyor, Just Original adlı satıcıyı seçersem 379'a denk geliyor.
Sizce hangi satıcı seçilmeli? 20 TL daha az vereceğim diye kaliteden ödün vermeyelim şimdi. :D

Son düzenleme:
Aradaki fark az o yüzden HepsiBurada derim ben. Ama başka bir kulaklık aldığımda bir türlü kargoya vermediler. Üstelik HepsiJet ile çalışıyorlar. Ondan biraz uzak dururdum ben olsam

Her ne kadar satan Hepsiburada olmasa da siparişiniz "Hepsiburada güvencesi" ile olacak. Gecikme olsun, temin edememe olsun bu tür durumlarda Hepsiburada satıcıya para cezası uyguluyor. Ben tüm pazar yerlerinde aktif olarak satış yapan biri olarak 20 TL 20 TL'dir deyip diğer satıcıdan alırdım. Tabii puanını göz önünde bulundurmak gerek.
Edit: Şimdi baktım satıcının 9,9 puanı var gayet başarılı bir puan.

O iş öyle olmuyor maalesef. Satıcı hepsiburada değilse size telefon numarası verip iletişime geçmenizi istiyorlar. 20₺ fiyat farkı için riske atmaya gerek yok. Hepsiburada candır
Hepsiburada üzerinden farklı satıcılar ile de alışveriş yaptım, bir iki kere de değil onlarca işim olmuştur. Sorun çıktığında da çözdüler bir sıkıntı yaşamadım, şu devirde bariz sıkıntılı yerler dışında e-ticaret siteleri güzel işliyor çok korkmaya gerek yok.

Geri
Yukarı