Hepsiburada'da "NESO" tarafından satılan S21 Ultra şarj adaptörü orijinal mi?

BoreasAlkyone

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Az önce adaptör bakarken bu ve bunun gibi birçok ürüne denk geldim ve sizlere de sormak istedim. Hepsiburada'da yazan bilgilere göre, sitede satılan tüm ürünler %100 orijinalmiş. Canlı destekten bağlanıp ürünün linkini atıp tekrar sordum ve yine orijinal Samsung Türkiye garantili olduğunu söylediler. Amazon ile kıyasladığımda arada yarı yarıya fark var sizce bu ürünler orijinal mi? Hepsinde Samsung Türkiye Garantilidir yazıyor ve garanti süresi 24 ay yazıyor. Ona göre sipariş verececeğim iadeyle vs. uğraşmak gerçekten istemiyorum. Şimdiden teşekkürler. İyi Sosyaller.

Ürün link: https://www.hepsiburada.com/samsung...urkiye-garantili-pm-HBC00002U16H1?magaza=NESO

adaptor 2.png

adaptor.png

adaptor 3.png

Amazon'dan alırsanda orijinal olacaktır.
Evet bundan eminim ancak arada 2 kat fiyat farkı var. O yüzden eğer hepsiburada'nın yazdıkları doğruysa fiyat olarak çok iyi.

Yorumları okuduysanız orjinal olmadığı, hızlı şarj desteğinin olmadığından bahsetmişler. Ucuz maldan pek de bir şey beklemeyin. Genelde güvenilir orjinal ürünler AVM'lerdeki Teknosa veya Vatan Bilgisayar gibi büyük dükkanlarda oluyor.
Peki sizce böyle yorumlar ve değerlendirmelere rağmen hepsiburada.com hala nasıl bunu savunabiliyor? Neye dayanarak yani inatla bana orijinal diyor canlı destek ve ürün bilgisi kısmında da ekran görüntüsünü paylaştığım ifadeler var.

Burdaki ürünler kesin Orijinaldir. Ya da media markt gibi yertlerden alıcaksın ben hepsi burdan 220 tl ye almıştım bi geldi 50 gr bir şey iade ettim.
Evet ama fiyatı 3 katı , tereddütsüz orijinal nerden alabileceğimi biliyorum fakat fiyat malum.

Siparişi verdim , elime ulaştığında burda detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağım, orijinal olup olmadığını anlamanın mutlaka bir yolu vardır diye düşünüyorum fiziksel olarak ürün elimde olunca. Eğer orijinal değilse de uyarı niteliğinde replika ürün satan hepsiburada'ya dikkat etin diye başlık açar süreci paylaşırım. Teşekkürler hepinize.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı