Amazon'da satılan Apple şarj adaptörü orijinal midir?

ahmetifyy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, iPhone adaptörü satın alacağım Amazon'dan satıcı direkt Amazon'un kendisi gözüküyor ama bir bilen buradan alan varsa bilgi verebilir mi?

Link

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, iPhone adaptörü satın alacağım Amazon'dan satıcı direkt Amazon'un kendisi gözüküyor ama bir bilen buradan alan varsa bilgi verebilir mi?

Link
Iphone gibi hassas cihazda orijinal mi değil mi tereddütüne girmek alınacak risk değil bence. QR ve seri numara hikaye birebir kopyalıyorlar. Yorumlarda orijinal olmadığını belirtenlerde var. Senin kararın.

iPhone gibi hassas cihazda orijinal mi değil mi tereddütüne girmek alınacak risk değil bence. QR ve seri numara hikaye birebir kopyalıyorlar. Yorumlarda orijinal olmadığını belirtenlerde var. Senin kararın.

Spigen marka ürünler var bunu mu alsam onu mu ne yapacağımı çözemedim cihazımı yeni aldım bütçem kısıtlı cihaz var şarj aletim yok o noktadayım.

Satıcı Amazon'un kendisi, sahte ürün satmazlar.

Gâyet de satıyolar. Type-C to lightning kablosu sipariş etmiştim, sadece 50₺ fiyat farkı vardı Apple sitesindeki fiyat ile arasında. Hem satıcı hem gönderici Amazon Türkiye diye güvendim. Gelen ürün çok benziyor orijinal ürüne ancak değil.

Kablonun kendisinde seri numarası yazıyor ancak bunu sorgulayınca herhangi bir şey çıkmıyor. Kutunun üzerinde ise hiç yok seri numarası. Ayrıca made for iPhone logosu da bulunmuyor. Pinler de altın kaplama değil, gümüş rengine benzer bir renkle kaplanmış.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı