Hepsiburada'da replika ürün satılıyor

dostum sanırsam aynı hatayı ben de yaptım farkettigimde ürün kargoya verilmiş nasıl bir yol izlemem gerekiyor muhtmenelen sahte ürün yorumlardan da anladığım kadarıyla

dostum sanırsam aynı hatayı ben de yaptım farkettigimde ürün kargoya verilmiş nasıl bir yol izlemem gerekiyor muhtmenelen sahte ürün yorumlardan da anladığım kadarıyla
Ürünü hiç açma. Zaten kutusundan replika olduğu belli. Gerçi ben hata edip açmıştım. Hepsiburada müşteri hizmetlerini ara replika ürün geldiğini söyle, hepsiburada'ya sahte ürünün fotoğraflarını kolayca görülecek şekilde at. Faturasınında fotoğrafını çek. Ben böyle çözdüm.

Ben de hepsiburada'dan JBL Tune t220 kulakiçi kulaklık aldım sahte geldi ne yazık ki. Adamlar zahmet edip faturayı bile göndermemişler ne kargo poşetinin içinde ne de e-mail'imde fatura vardı. Müşteri hizmetlerine kayıt açtırttım bakalım ne olacak.

normal fiyatından 30 tl falan ucuzdu benim aldıgım da kendi kendime dedim kulaklıgın piyasaya sürülmesinden 2 yıl falan geçti fiyatları ucuzlamıştır belki satın aldım sonra bi şüpheyle araştırdım konuya denk geldim iptal etmeye kalmadan fatura oluşturulmuş gözüküyordu

Geri
Yukarı