Hepsiburada'daki Arctic MX-4 8 gr termal macun orijinal mi?

Selam arkadaşlar, Hepsiburada resmi satıcısından,
Arctic MX-4 8 gr Termal Macun (AR-ACTCP00008B) satın aldım da, orijinal mi sahte mi nasıl anlarım geldiği zaman?

Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim, teşekkürler.

Attığınız linke baktığımda satıcısı Hepsiburada gözüküyor. Hepsiburada resmi satıcı olan paylaşımlar genellikle orijinaldir çakma çıkması neredeyse %5-10 civarında. Öyle bir şey olursa da senin mağduruyetinle samimi olarak ilgilenirler. Çünkü bu firmanın hatası. Bir sıkıntı sorun çıkacağını düşünmüyorum.

Ürün geldiği zaman kutu üzerindeki bu bölümü kazıyarak orijinallik kontrolü yapabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• IMG_1710.JPG
    IMG_1710.JPG
    164,4 KB · Görüntüleme: 13
Ürün geldiği zaman kutu üzerindeki bu bölümü kazıyarak orijinallik kontrolü yapabilirsiniz.
Çok teşekkürler cevabın için, hayırlı akşamlar ♥

Attığınız linke baktığımda satıcısı Hepsiburada gözüküyor. Hepsiburada resmi satıcı olan paylaşımlar genellikle orijinaldir çakma çıkması neredeyse %5-10 civarında. Öyle bir şey olursa da senin mağduruyetinle samimi olarak ilgilenirler. Çünkü bu firmanın hatası. Bir sıkıntı sorun çıkacağını düşünmüyorum.
Teşekkürler ilgili cevabın için

Orijinal. Fiyatı falan da normal. Sahte çıkma ihtimali çok düşük.
Yine de forum üyelerine danışmak iyi bir fikir diye düşündüm, hem böyle sorular düşünecek olan üyeler için örnek konu olur açtığım konu

Yeni konular

Geri
Yukarı