Hepsiburada'dan aldığım ürün çakma geldi

Vallahi bozuk olan kulaklıkla karşılaştırdığımızda ciddi küçük ve paket içeriğide farklı bu durumda çakma olmaktan başka ihtimal kalmıyor.

Ben uğraşmadan normal iadeyi deneyeceğim olmazsa ararım müşteri hizmetlerini.

Kişisel ürün olduğundan kutusunu açtığınız için belki satıcı kabul etmeyebilir. Dediklerimi yapmanız en kısa yol ve mağdur olmamanız için ya da ekstradan daha sonra uğraşmamak için dediğim gibi yapmanız daha sağlıklı olur. Ama şimdi uğraşmayayım daha sonra sorun çıkarsa uğraşırım diyorsanız da siz bilirsiniz.

Kişisel ürün olduğundan kutusunu açtığınız için belki satıcı kabul etmeyebilir. Dediklerimi yapmanız en kısa yol ve mağdur olmamanız için ya da ekstradan daha sonra uğraşmamak için dediğim gibi yapmanız daha sağlıklı olur. Ama şimdi uğraşmayayım daha sonra sorun çıkarsa uğraşırım diyorsanız da siz bilirsiniz.
Ürünü sıfır gibi paketine koydum paketten zaten hiç birşey çıkmadı nerdeyse :D koyması kolay oldu.

Ürünü sıfır gibi paketine koydum paketten zaten hiçbir şey çıkmadı neredeyse :D koyması kolay oldu.

Siz bilirsiniz pek tecrübeli değilsiniz gibi bu konuda, satıcı da çirkefse sizi uğraştırır sonuçta. Hepsiburada ve genel olarak internet alışverişlerinde daha önce çok tecrübem olduğundan ayrıca kendim de internet üzerinden satış yaptığım için bilgim fazla o yüzden uyarmış olayım.

Son düzenleme:
Siz bilirsini pek tecrübeli değilsiniz gibi bu konuda, satıcı da çirkefse sizi uğraştırır sonuçta. Hepsiburada ve genel olarak internet alışverişlerinde daha önce çok tecrübem olduğundan ayrıca kendim de internet üzerinden satış yaptığım için bilgim fazla o yüzden uyarmış olayım.
Evet ilkkez böyle bişey başıma geldi zaten çok alışveriş yapmam.

Evet ilk kez böyle bir şey başıma geldi zaten çok alışveriş yapmam.

İşte o yüzden fotoğraf çekin ve Hepsiburada ile iletişim kurun dedim. Satıcı zaten bu kadar ucuz ürünü bile çakma yolluyorsa sizden gelen iade ürünü de kullanılmış ürün ve kişisel kullanım ürünü diyerek ret edebilir. Sonra kargo geri dönenilir ve tekrar uğraşmanız gerekebilir. Daha fazla bir şey söylememe gerek yok, söylenebilecek her şeyi söyledim çünkü. Daha önce bir sürü ürün alıp iade ettim ya da iade kabul etmeyip servis raporu isteyenlerden de Tüketici Hakem Heyeti ile de bir sürü ürün iade ettim. Şu an hala Tüketici Hakem Heyetinden karar beklediğim ürünlerim de var o yüzden ama siz bilirsiniz artık, söylediklerim çok basitti. Yoksa daha sonra uğraşması uzun iş.

Kulaklık konusunda bunu çok yapıyorlar. Ben uğraşmak istemediğim için takip etmedim ama siz lütfen HB müşteri hizmetlerine danışın ve satıcı hakkında şikayette bulunun.

Geri
Yukarı