Hepsiburada'dan aldığım ürün çakma geldi

464718

Decipat
Son düzenleyen: Moderatör:
Trust'un bile çakması çıkıyorsa başımıza taş yağacak. Bence iade et. Hb müşteri hizmetlerine yaz.

Gerçekten şok oldum 130 TL'lik kulaklığın ne çakmasını gönderebilir ki. Hb müşteri hizmetlerine şikayet edin satıcıyı. Bende en son Trendyol'dan Air Force almıştım 700 liraya çakma yollamışlardı hem de çok kalitesizdi :)

Aldığınız satıcı zaten güvenilir denilenilecek bir satıcı olmadığından sahte ürün gelme ihtimali bu tarz satıcılarda hep vardır. Hepsiburada parayı direkt olarak satıcını hesabına aktarmadığı için iade ederek paranızı geri alın ve Hepsiburada'yı arayarak sorununuzu anlatın yoksa satıcı iadeyi kabul etmeyip sizi zor durumda bırakabilir. Öncelikle fotoğraflayın elinizde delil olsun daha sonra Hepsiburada'dan bilgi alın ve iade edin. Bu tarz satıcılara da dikkat edin, yorumlarda kim hangi satıcıdan alıyorsa altında yazar. Eğer aldığınız satıcıdan alan yoksa ve satıcı puanı düşükse almamaya çalışın o satıcılardan.

Çakma mı yoksa yanlış ürün mü? Kimse ucuz bir şeyin sahtesini üretmez.
Vallahi bozuk olan kulaklıkla karşılaştırdığımızda ciddi küçük ve paket içeriğide farklı bu durumda çakma olmaktan başka ihtimal kalmıyor.
Aldığınız satıcı zaten güvenilir denilenilecek bir satıcı olmadığından sahte ürün gelme ihtimali bu tarz satıcılarda hep vardır. Hepsiburada parayı direkt olarak satıcını hesabına aktarmadığı için iade ederek paranızı geri alın ve Hepsiburada'yı arayarak sorununuzu anlatın yoksa satıcı iadeyi kabul etmeyip sizi zor durumda bırakabilie. Öncelikle fotoğraflayın elinizde delil olsun daha sonra Hepsiburada'dan bilgi alın ve iade edin. Bu tarz satıcılara da dikkat edin, yorumlarda kim hangi satıcıdan alıyorsa altında yazar. Eğer aldığınız satıcıdan alan yoksa ve satıcı puanı düşükse almamaya çalışın o satıcılardan.
Ben uğraşmadan normal iadeyi denicem olmazsa ararım müşteri hizmetlerini.

Geri
Yukarı