Hepsiburada'dan alınan kitap örnek gönderilmiş

ElonMusk

Decipat
Daha fazla  
Hepsiburada üzerinden 9,8 puanlı bir mağazadan 20 liraya biyoloji kitabı almıştım, adamlar üzerinde örnektir yazan çözülü olmayan bir kitap göndermişler ve yanında sanırsam sus payı olarak yine aynı şekil örnek kimya kitabı vermişler. Sizce ürünü iade etmeli miyim? Kitap biraz geç kargolandi, bence stoklarinda normal kitap yoktu. Adamların ekmeği ile oynamak istemiyorum. Sizce ne yapayım?

Hepsiburada üzerinden 9,8 puanlı bir mağazadan 20 liraya biyoloji kitabı almıştım, adamlar üzerinde örnektir yazan çözülü olmayan bir kitap göndermişler ve yanında sanırsam sus payı olarak yine aynı şekil örnek kimya kitabı vermişler. Sizce ürünü iade etmeli miyim? Kitap biraz geç kargolandi, bence stoklarinda normal kitap yoktu. Adamların ekmeği ile oynamak istemiyorum. Sizce ne yapayım?

Boş verin iade etmeyin sonuçta çözülü değil fakat ürüne 1 2 yıldız eksik verebilirsiniz.

Sen iade ettiğinde dürüst bir şekilde satış yapmaya başlamayacaklar, o kitabı başka birisine satacaklar. 20Tl'ye iki kitap güzel alış veriş, iade etme.

Ticari olarak etik bir davranış değil, içim hiç rahat değil şu an ne yapsam bilemiyorum. Yüksek ihtimal sikayet etmiyeceğim.

Ekmeğiyle oynamak gerekiyor bazen bu kadar iyi niyetli olma. Vakitin varsa iade et ve ürün geldiğinde 1 puan ver her şeye ve şikayet et, akillanir satıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı