Hepsiburada'dan alınan RAM iade edilir mi?

AKBLT_25

Hectopat
Yer
Erzurum
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartım: ASUS TUF RTX 3060 12 GB v2, İşlemcim: Ryzen 5800X3D, Anakartım: MSI Mag X570S Torpedo Max , Güç Kaynağım: Xigmatek Shogun 750W 80 Plus Gold, Monitörüm: LG 27GN600-B, İşlemci Soğutucusu: Thermaltake TH240 ARGB Snow White Edition, Bilgisayar Kasası: Dark Guardian Pro Mesh
Selam, Hepsiburada'dan gtı bilişim aracılığıyla RAM aldım 2x8 yani 16 GB şeklinde alalı 6 gün oldu ve RAM'lerin birisi iki takıp çıkarmayla bozuldu. Sizce bu durumda iade kabul olur mu? Yoksa garantiye mi yollamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, Hepsiburada'dan gtı bilişim aracılığıyla RAM aldım 2x8 yani 16 GB şeklinde alalı 6 gün oldu ve RAM'lerin birisi iki takıp çıkarmayla bozuldu. Sizce bu durumda iade kabul olur mu? Yoksa garantiye mi yollamalıyım?

İade sebebi çok sorulmuyor iade edip şansını deneyebilirsin iade olmazsa geri gönderirler o zaman da garantiye yollarsin ben Hepsiburada'da M.2 SSD aldım ve poşetin içinde yollandı geldiğinde SSD 10 parçaya ayrılmıştı sorunsuz kabul ettiler.

Yeni iade kanunu geçerliliğe girdi sanırım. Yani artık iade yok. Ha zaten kutusu açıldığı için hiç bir türlü iade kabul etmezlerdi. Garantiye verin.
O kanun 1 Eylül'den itibaren geçerli değil miydi?

İade sebebi çok sorulmuyor iade edip şansını deneyebilirsin iade olmazsa geri gönderirler o zaman da garantiye yollarsin ben Hepsiburada'da M.2 SSD aldım ve poşetin içinde yollandı geldiğinde SSD 10 parçaya ayrılmıştı sorunsuz kabul ettiler.
Hmm sormamın bir sebebi de şu; ben ne zaman Hepsiburada üzerinden bir ürün iade etmeye kalksam iadem kabul olmuyordu yani ram iade etmeyi deneyen oldu mu aslen bunu öğrenmek istedim.

RAM'e tam olarak ne olmuş olabilir orası da önemli.
Ramleri ilk taktığımda herşey sorunsuzdu sonra işlemci fanının tekini tam takmadığımı fark ettim bende PC kapalı bir şekilde fanı sağlam bir şekilde takmaya çalıştım tabii fanlar ram slotlarına yakın olduğundan yakın olanı çıkardım tekrar takmaya çalıştığımda ise görüntü vermedi PC olan kısaca bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı