Hepsiburada'dan alınan RX 6700 XT ikinci el mi?

@658936 @yapiz @Liqutr @Marix @Utku92 arkadaşlar seri noyu buldum , sorguladım garantisi çıktı ama 1 ay önce başlamış garantisi . Normal mi bu durum?
received_6263790690376104.jpeg

Hocam bazıları alıp iptal ediyor o zamanda fatura kesildiği için garanti başlamış oluyor eğer sizin ekran kartınızın kutusu açılmamışsa sıkıntı yok.
Hocam kutuda sapphire etiketi vardı kutunun 2 tarafında da açılma yerlerinde etiket var . Bilemiyorum yani galiba ürün iade gibi duruyor.

Hocam satıcı Hepsiburada. Yalnız sizlere bir şey daha sormak istiyorum. Kartın garanti belgesine bakamadım, endeks bilişim sitesinde Sapphire ekran kartı listesinde benimkinin numarası yazmıyor. Seri numaradan sorgulama varmış ama seri noyu bulamadım. Kutuda mı yazıyor yoksa kartta mı?

Kartta ve kutuda Pn ile başlayan bir kod var seri numarası bu mu?

Hepsiburada satıyorsa sorun olmaz en kötü iadedir.

@658936 @yapiz @Liqutr @Marix @Utku92 arkadaşlar seri noyu buldum, sorguladım garantisi çıktı ama 1 ay önce başlamış garantisi. Normal mi bu durum? Eki Görüntüle 1799967

Normal.

Hocam fatura yok gelmedi kargoyla.
e postaya yolladıkları e fatura veya sipariş fişi bunun için kullanılıyor artık. Hepsiburada'dan redmi note 9 faciam olmuştu. Öncesinde yanlış telefon sonra kullanılmış(çok belliydi) ve sim yuvası çalışmayan telefon göndermişlerdi. 3. de tutturduk. Satıcıdan satıcıya değişir. Sizin ki arkadaşların da dediği gibi açılma izi yoksa sorun yoktur. Ancak o etiketleri geri yapıştırabiliyorlar.

E postaya yolladıkları e fatura veya sipariş fişi bunun için kullanılıyor artık. Hepsiburada'dan Redmi Note 9 faciam olmuştu. Öncesinde yanlış telefon sonra kullanılmış(çok belliydi) ve SIM yuvası çalışmayan telefon göndermişlerdi. 3. de tutturduk. Satıcıdan satıcıya değişir. Sizin ki arkadaşların da dediği gibi açılma izi yoksa sorun yoktur. Ancak o etiketleri geri yapıştırabiliyorlar.

Hocam aldığım kartın 2 tane kusuru var. Bunlar; PCI-e slotunun koruyucu plastiği yok ve kartin fan olan yüzünde jelatin yoktu. Garantisi de 1 ay önce başlamış büyük ihtimal iade yani. Ama fark etmez çok. PC'ye daha kurmadım kurayım sorunsuz çalışırsa sıkıntı olmaz.

Hocam aldığım kartın 2 tane kusuru var. Bunlar; PCI-e slotunun koruyucu plastiği yok ve kartin fan olan yüzünde jelatin yoktu. Garantisi de 1 ay önce başlamış büyük ihtimal iade yani. Ama fark etmez çok. PC'ye daha kurmadım kurayım sorunsuz çalışırsa sıkıntı olmaz.

Kurarsanız iade edilmiyor diye biliyorum satıcıya mesaj atın sorununuzu bildirin değişim yaparlar sıfır gönderirler zaten satıcı Hepsiburada olduğu için sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı