Hepsiburada'dan alınan Sennheiser kulaklık sahte çıktı

Teknik servisten yazılı bir belge alın. Hepsiburada destek hattıyla görüşün. Eğer satıcı zorluk çıkartırsa elinizdeki belgeyle THH'ye başvurup, paranızı son kuruşuna kadar alabilirsiniz.
Şuan elimde var hemen yukluyorum

Dosya Ekleri

• 20211105_170547.jpg
    20211105_170547.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 92
Şuan elimde var hemen yukluyorum
Bingo! Dediğim gibi Hepsiburada'nın Whatsapp destek hattıyla iletişime geçin. Elinizdeki belgeyle birlikte durumu anlatın. Eğer iade işleminde satıcı itiraz edip işleri zorlaştırırsa; THH'ye başvurduğunuzda, bu belge sayesinde çok hızlı sonuca ulaşabilirsiniz.​

Hepsiburada ile iletişime geçin ve şikayet talebi oluşturun.
Aynısı başıma geldi.
Gamepower'ın 3'lü set fanlarını almıştım içinden sahte kumanda çıktı.
sikayetvar.com a yazdım.
Hepsiburada uygulaması üzerinden de bir şikayet oluşturdum.
Ve ertesi gün eksik parça değişimi adı altında orijinal kumandayı yolladılar.
Böyle dolandırıcı firma çok dikkat etmek lazım.
Ben o kumandayı almaya kalksam kontrolcü olmadan satılmıyor ve fiyatı 150 TL'yi buluyor.

Hepsiburada ile iletişime geçip servis raporunu gösterin. Hepsiburada mağazaya ceza kesip zararınızın karşılanmasını sağlar. Olmazsa tüketici hakem heyetine başvurun.

Sahte ürün satan bir firmanın yardımcı olacağını sanmam. Yardımcı olacak olsalar başta sahte ürün satmazlardı.

Hakkını ara. 14 günle falan alakası yok sahte ürün satmışlar.

Hepsiburada ile iletişime geç.

Yardımcı olacak firma sahte ürün satar mı :ROFL: denesin yine de.

Ceza almamak için seve seve yardımcı olacaklar var, tanıdığımın başına geldi oradan biliyorum, şikayet alınca işi yokuşa sürüyorlar ama yardımcı olmazlarsa sikayet edileceklerini bilince el mahkum yardımcı oluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı