Hepsiburada'dan alınan ürün 1 gündür transfer aracında

Kafamda Cehennem

Hectopat
Yer
shurima
Daha fazla  
Meslek
Dolandırıcı
Merhabalar. Hepsiburada'dan Corsair Katar Pro aldım 97 TL'ye denk geldi aldım HepsiJet ile gelecekti. Ürün dün 18:27'den beri transfer aracında diye gösteriyor ne yapıyorsunuz fareme dünya turu mu yaptırıyorsunuz? Ben tedirgin oldum. Sizce beklemeli miyim? Ürünü dün sipariş ettim beni tedirgin eden nasıl o kadar zaman transfer aracında? Ben 18 saatte İstanbul'dan Bingöl'e gidiyorum ya.

Son düzenleme:
Merhabalar. Hepsiburada'dan Corsair Katar Pro aldım 97 TL'ye denk geldi aldım HepsiJet ile gelecekti. Ürün dün 18:27'den beri transfer aracında diye gösteriyor ne yapıyorsunuz fareme dünya turu mu yaptırıyorsunuz? Ben tedirgin oldum. Sizce beklemeli miyim? Ürünü dün sipariş ettim beni tedirgin eden nasıl o kadar zaman transfer aracında?

Gelir merak etmeyin.

Merhabalar. Hepsiburada'dan Corsair Katar Pro aldım 97 TL'ye denk geldi aldım HepsiJet ile gelecekti. Ürün dün 18:27'den beri transfer aracında diye gösteriyor ne yapıyorsunuz fareme Dünya turu mu yaptırıyorsunuz? Ben tedirgin oldum. Sizce beklemeli miyim? Ürünü dün sipariş ettim beni tedirgin eden nasıl o kadar zaman transfer aracında?

Geç yansıyor hocan ürününüz yarın elinizde olur büyük ihtimalle.

Sanırım ilk defa internetten alışveriş yapıyorsunuz. Gelir tabiki. En fazla 3 gün sürüyor.

Ben bir şirkette E-Ticaret ile ilgileniyorum. Bu yaşadığın durumun sebebi şu hepsijet'de adamlar satıcıya yardımcı olabiliyor. Örnek olarak bana yakın olan A deposunda bu üründen yok ama uzaktaki B depomda bu ürün var. Adam almış gibi barkod'u okutur. Daha sonra ise ürün mümkün şekilde hızlıca temin edilip hepsijet'e verilir. Eğer vermezsen zaten transfer merkezinde uyarı geliyor bu ürün bize gelmedi diye. Ondan sonra satıcı ceza alıyor. Tabi bunu tüm hepsijet çalışanları yapmıyor. Güvenilir yerler için yapılıyor hem müşteri hem satıcı mağdur olmasın diye.
Ek olarak da şunu belirtmek isterim bölgene gidecek araç dolmadıysa onun içinde transferde olabilir.

Geri
Yukarı