Hepsiburada'dan ekran kartı işlemci alınır mı?

toparlar48

Hectopat
Selamlar arkadaşlar, hepsiburada.com'dan işlemci ekran kartı satın almak istiyorum. Orada daha ucuz, diğer İtopya İncehesap'da daha pahalı bu ürünler.
Sizce hepsiburada.com ekran kartı işlemci anakart vb şeyler alınır mı güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabiki alınır. Hepsiburada gayet güvenilir bir site hatta en eski alışveriş sitelerinden biridir. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Selamlar arkadaşlar, hepsiburada.com'dan işlemci ekran kartı satın almak istiyorum. Orada daha ucuz, diğer İtopya İncehesap'da daha pahalı bu ürünler.
Sizce hepsiburada.com ekran kartı işlemci anakart vb şeyler alınır mı güvenilir midir?

Evet güvenlidir M.2 SSD monitör işlemci kulaklık anakart RAM her şeyi oradan aldım ucuz olduğu için hiçbirinde 1 tane bile sıkıntı çıkmadı.

Satın alacağınız satıcının kullanıcı yorumlarına bakılarak alınabilir. Ben RAM, işlemci ve anakart aldım, anakartın satıcısı Hepsiburada'ydı, onun dışında hepsini farklı satıcılar satıyordu. Satıcı Hepsiburada ise zaten hiç tereddüt etmeden sipariş verebilirsiniz.

Anakart, işlemci, RAM ve fareyi oradan satın aldım. Herhangi bir sorun yaşamadım ama olay tamamen satıcıda bitiyor. Bir keresinde saçma sapan bir satıcıdan M.2 SSD almıştım ama yazıcı kartuşu göndermişlerdi mesela. Alabiliyorsanız Amazon'dan almanızı öneririm.

Geri
Yukarı