Hepsiburada'dan iPhone almak

Heroizen

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Hepsiburada'dan yeni çıkan bir iPhone modelini almak istiyorum 6 ay 0 vade gösteriyor taksit seçeneklerinde. Çok güvenemedim ama satıcısı Hepsiburada gözüküyor. Daha önce Hepsiburada'dan telefon alan var mı? Güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Distribütör garantili ise sonrasında kayıt problemi çıkabilir onun dışında hepsiburadanın android içerikli iphone görünüşlü telefon göndereceğini zannetmiyorum.

Hocam yanlışın olmasın, ben de bakıyorum 3 ay için 0 faiz gösteriyor ve maksimum 3 taksit oluyor.

Düzeltmişler hocam konuyu açtığımda 6 aya kadar 0 vade gösteriyordu
Hocam yanlışın olmasın, ben de bakıyorum 3 ay için 0 faiz gösteriyor ve maksimum 3 taksit oluyor.

3 ay için de vade koyuyor sanki o da 0 faiz değil şu an

Düzeltmişler hocam konuyu açtığımda 6 aya kadar 0 vade gösteriyordu

3 ay için de vade koyuyor sanki o da 0 faiz değil şu an

6 ay taksit ve 0 faiz olsaydı orayı yıkarlardı. Geçen birisi konu açmıştı ya yatırım amaçlı iPhone alınır mı diye, işte böyle olsaydı alınırdı.

6 ay taksit ve 0 faiz olsaydı orayı yıkarlardı. Geçen birisi konu açmıştı ya yatırım amaçlı iPhone alınır mı diye, işte böyle olsaydı alınırdı.
Valla ben de alcaktım da erken uyanmışlar Gerçi alsam bile iptal ederlerdi büyük ihtimal.

0 faiz 3 taksitle vs almanın bir yolu yok gibi sanırım. Ya tek çekim yaptıracağım ya da nakit avans, alışveriş kredisi vs bakacağım. Onlarda da 3 ay için 5-6K fazladan ödemek istemiyorum açıkçası.

Normal ihtiyaç kredi kullan hocam 2-3 ay ertemeli olanlardan, kimse karışamaz ne aldığına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…