Hepsiburada'dan iPhone almak

Heroizen

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Hepsiburada'dan yeni çıkan bir iPhone modelini almak istiyorum 6 ay 0 vade gösteriyor taksit seçeneklerinde. Çok güvenemedim ama satıcısı Hepsiburada gözüküyor. Daha önce Hepsiburada'dan telefon alan var mı? Güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Distribütör garantili ise sonrasında kayıt problemi çıkabilir onun dışında hepsiburadanın android içerikli iphone görünüşlü telefon göndereceğini zannetmiyorum.

Hocam yanlışın olmasın, ben de bakıyorum 3 ay için 0 faiz gösteriyor ve maksimum 3 taksit oluyor.

Düzeltmişler hocam konuyu açtığımda 6 aya kadar 0 vade gösteriyordu :(
Hocam yanlışın olmasın, ben de bakıyorum 3 ay için 0 faiz gösteriyor ve maksimum 3 taksit oluyor.

3 ay için de vade koyuyor sanki o da 0 faiz değil şu an

Düzeltmişler hocam konuyu açtığımda 6 aya kadar 0 vade gösteriyordu :(

3 ay için de vade koyuyor sanki o da 0 faiz değil şu an

6 ay taksit ve 0 faiz olsaydı orayı yıkarlardı.😆 Geçen birisi konu açmıştı ya yatırım amaçlı iPhone alınır mı diye, işte böyle olsaydı alınırdı.

6 ay taksit ve 0 faiz olsaydı orayı yıkarlardı.😆 Geçen birisi konu açmıştı ya yatırım amaçlı iPhone alınır mı diye, işte böyle olsaydı alınırdı.
Valla ben de alcaktım da erken uyanmışlar :D Gerçi alsam bile iptal ederlerdi büyük ihtimal.

0 faiz 3 taksitle vs almanın bir yolu yok gibi sanırım. Ya tek çekim yaptıracağım ya da nakit avans, alışveriş kredisi vs bakacağım. Onlarda da 3 ay için 5-6K fazladan ödemek istemiyorum açıkçası.

Vallahi ben de alacaktım da erken uyanmışlar :D Gerçi alsam bile iptal ederlerdi büyük ihtimal.

0 faiz 3 taksitle vs almanın bir yolu yok gibi sanırım. Ya tek çekim yaptıracağım ya da nakit avans, alışveriş kredisi vs bakacağım. Onlarda da 3 ay için 5-6K fazladan ödemek istemiyorum açıkçası.

Normal ihtiyaç kredi kullan hocam 2-3 ay ertemeli olanlardan, kimse karışamaz ne aldığına.

Geri
Yukarı