Hepsiburada'dan Lenovo Legion R25i alınır mı?

Peki hiç Hepsiburada'nın kendisinden 2024 yılı içinde alışveriş yapıp ürünü sonra iade ettin mi/edebildin mi?

Malum, internetten alışverişte koşulsuz şartsız iade 2024'e girdiğimizde kaldırıldı; adamlar şu anda müşteri istediği sürece iade almayı bıraktı mı yoksa Amazon gibi bir politika mı izlemeye karar verdiler onu merak ediyorum.
2024 yılı içerisinde yapmadım maalesef.

2024 yılı içerisinde yapmadım maalesef.
Tamamdır hocam, teşekkürler yeniden; bir süre düşünüp vereceğiz artık bir karar.

@SadeceYiğit Hocam pardon yeniden ama sordukça aklıma geliyor, bir kere monitör alırken sorun çıktı aynısının tekrarlanmaması için oldukça dikkatli davranıyorum:

Ben şu maddeyi monitörü açıp kurarsam iade edemem şeklinde yorumladım. Senin fikrin nedir?

• Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde ve maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler vb.)

İşin kötü tarafı Hepsiburada'nın kendisine de soru sorulmuyor, sormaya çalışınca bu satıcı soru kabul etmiyor deyip diğer satıcılara sormaya yönlendiriyor. Sadece üründen memnun kalmadım diyerek iade etsem geri alırlar mı diye aklına gelen sorabileceğim bir yöntem var mı?

Bir de dün verdiğin cevaplardan birinde aklıma bir şey takıldı: Anladığım kadarıyla senin geçen sene ve öncesinde yaptığın alışverişlerde Hepsiburada'nın kendisinden iade istediğinde sebebin olmasa bile iade şansı sağlıyorlarken Hepsiburada'da ya da başka bir sitede satış yapan diğer satıcılar sebep belirtmez isen sorun çıkarıyordu, değil mi? Aldığım ürünleri nadiren iade eden birisi olarak Hepsiburada'nın iade isteğimde nasıl davranacağını tahmin etmek için soruyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı