Hepsiburada'dan Lenovo Legion R25i alınır mı?

GamingKeyboard07

Hectopat
Açıkçası almak istediğim monitörlerin(Gigabyte G24F2/Dell G2422HS/Lenovo Legion R25i) Amazon'da piyasa fiyatından satılmaya başlamasını beklemeyi düşünüyordum ve hala öyle yapabilirim, fakat Hepsiburada'da Lenovo'nun modelinin doğrudan Hepsiburada tarafından satıldığını görünce oturup alsam mı diye düşünmeye başladım. Sizlere birkaç sorum olacak:

1- Lenovo Legion R25I'nin performansı nasıl? Kaliteli bir ürün mü? Henüz piyasaya yeni çıktığı için hakkında fazla yorum bulamadım, kullananlar ve/veya bu konularda bilgisi olanlar ürünün kalite olarak G24F2 ve Dell G2422HS ile yarışabileceğini/eşit kalitede olduğunu düşünüyorlar mı? Bir de bu üç model dışında başka bir monitör öneriniz var mı?

2- Alacağım monitörü Amazon'dan almak isteme sebebim internetten alışverişte 14 gün koşulsuz şartsız iade dönemi bitmesine rağmen bildiğim kadarıyla Amazon'un hala 30 gün boyunca birçok üründe iade kabul etmesiydi(Amazon cidden bunu hala sağlıyor mu? Emin olmak için soruyorum). Bilgisi olanlara şunu sormak istiyorum: Hepsiburada iadeler konusunda Amazon kadar toleranslı mı?

Gigabyte'ın servisindeki adını pek iyi kelimelerle anmadığım çalışanlar buradaki birçok insanın aşırı fazla bulduğu IPS Glow'u her üründe var diyerek benim iademi engellemişlerdi; eğer Hepsiburada'dan alırsam IPS glow, ghosting, ölü piksel ile ilgili bir sorun çıktığında veya ben ürünü onların hoşuna gitmeyen bir sebepten üründen memnun olmadığımdan iade etmek istediğimde sorun çıkarma ihtimalleri varsa hiç Hepsiburada ile uğraşmayı düşünmüyorum, ürünlerin Amazon'a gelmelerini beklemeyi kesinlikle tercih ederim. Kesin bir şey demenin zor olduğunu bildiğimi söylerek şunu sormak istiyorum: Bu konuda bilgisi olanlar ve fikirlerini/deneyimlerini/ne olabileceğini düşündüklerini paylaşabilirler mi?

İki tane incelemesi forumda mevcut. Gayet kaliteli ürün. Bahsettiğin Dell ve Gigabyte'dan daha iyi. Hepsiburada iade konusunda da gayet iyidir. Beğenmediğin zaman direk alırlar.

Son düzenleme:
İki tane incelemesi forumda mevcut. Gayet kaliteli ürün. Bahsettiğin Dell ve Gigabyte'dan daha iyi. Hepsiburada iade konusunda da gayet iyidir. Beğenmediğin zaman direk alırlar.

Tamamdır, monitörün iyi olduğunu ve Hepsiburada'nın iade konusunda sorun çıkartmadığını öğrenmek beni mutlu etti. Yardımın için teşekkürler.

R25-İ30 kullanıyorum 0 ghosting gayet iyi ışık sızması vb. Yok
Anladım, yardımınız için teşekkürler. Eğer bahsettiğim diğer iki monitörü kullanma şansınız olduysa sizce onlara kıyasla nasıl bir kalitede?

Tamamdır, monitörün iyi olduğunu ve Hepsiburada'nın iade konusunda sorun çıkartmadığını öğrenmek beni mutlu etti. Yardımın için teşekkürler.

Anladım, yardımınız için teşekkürler. Eğer bahsettiğim diğer iki monitörü kullanma şansınız olduysa sizce onlara kıyasla nasıl bir kalitede?
Onları kullanmadım ama R25-İ30 modelinde asansör sistemi falan var

Onları kullanmadım ama R25-İ30 modelinde asansör sistemi falan var
Anladım, yardımınız için teşekkürler yeniden.

@SadeceYiğit Hocam aklıma bir şey daha geldi. Sadece Hepsiburada'nın kendisi sattığı ürünlerde mi iade süreci kolay geçiyor yoksa Hepsiburada'da satış yapan farklı satıcılardan alınan ürünlerin de iadesi kolayca yapılabiliyor mu, bu konuda bir bilgin var mı?

Son düzenleme:
Anladım, yardımınız için teşekkürler yeniden.

@SadeceYiğit hocam aklıma bir şey daha geldi. Sadece Hepsiburada'nın kendisi sattığı ürünlerde mi iade süreci kolay geçiyor yoksa Hepsiburada'da satış yapan farklı satıcılardan alınan ürünlerin de iadesi kolayca yapılabiliyor mu, bu konuda bir bilgin var mı?

Hepsiburada'nın kendi sattığı ürünler için geçerli. Diğerleri satıcıdan satıcıya değişiklik gösterir.

Hepsiburada'nın kendi sattığı ürünler için geçerli. Diğerleri satıcıdan satıcıya değişiklik gösterir.
Tamamdır, iyi ki sormuşum; ileride bir sorun çıkmaması için emin olmak istedim. Teşekkürler yeniden.

@SadeceYiğit Hocam böyle parça parça oluyor kusura bakma ama aklıma bir şey daha geldi. Sana güvenmiyorum diye algılamanı da istemem, sadece bu tür konularda iyice emin olmadan rahat edemiyorum. Bu verdiğin bilgilere nereden ulaştın? İnsanların tecrübelerini mi okudun, kendi tecrübelerinden mi biliyorsun ya da Hepsiburada bu konuda doğrudan kafa karıştırmayan bir bilgilendirme yazısı mı var? Veya bunlardan farklı başka bir güvence mi var?

Son düzenleme:
Tamamdır, iyi ki sormuşum; ileride bir sorun çıkmaması için emin olmak istedim. Teşekkürler yeniden.

@SadeceYiğit hocam böyle parça parça oluyor kusura bakma ama aklıma bir şey daha geldi. Sana güvenmiyorum diye algılamanı da istemem, sadece bu tür konularda iyice emin olmadan rahat edemiyorum. Bu verdiğin bilgilere nereden ulaştın? İnsanların tecrübelerini mi okudun, kendi tecrübelerinden mi biliyorsun ya da Hepsiburada bu konuda doğrudan kafa karıştırmayan bir bilgilendirme yazısı mı var? Veya bunlardan farklı başka bir güvence mi var?

Ne zaman Hepsiburada'nın kendi satıcısından ürün alsam keyfe keder bile olsa iade aldılar. Kendi tecrübelerim.

Ne zaman Hepsiburada'nın kendi satıcısından ürün alsam keyfe keder bile olsa iade aldılar. Kendi tecrübelerim.
Peki hiç Hepsiburada'nın kendisinden 2024 yılı içinde alışveriş yapıp ürünü sonra iade ettin mi/edebildin mi?

Malum, internetten alışverişte koşulsuz şartsız iade 2024'e girdiğimizde kaldırıldı; adamlar şu anda müşteri istediği sürece iade almayı bıraktı mı yoksa Amazon gibi bir politika mı izlemeye karar verdiler onu merak ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı