Hepsiburada'dan telefon almak

2. El sağlam telefon bulursanız kar edebilirsiniz. Acil satan insanlar oluyor.
1992'e girdiğimiz bu günlerde internetten alışveriş mi olurmuş!

Herhangi bir sıkıntı yaşamazsın. Kargo evine geldiğinde getiren kişiden beklemesini istersin açıp bakarsın hasar görmüş ise tutanak tutar.

Ben HB'den 3 tane telefon oldum bugüne kadar ve sıfır sıkıntı. Kargo geldiği gibi bende video çekiyorum. Sıkıntı olursa satıcıyı ararsınız sıkıntınızı söylersiniz iade veya değişim kapsamındaysa zaten yaparlar.

Telefon almayı düşünüyorum aklımda modelde var ama benim sorum şu ki acaba telefon kargoda hasar görür mü? Gördü diyelim ben kargoyu aldığımda mağdur olur muyum?
Kargoyu alırken video çekmeyi düşünüyorum herhangi bir sorun için.

Kargo da hasar çıkarsa iade edebilirsin ve distribütör garantisi varsa al. İthalatçı garanatisi olanları önermem. 400 TL ucuz alacağım diye telefon bir yere gitmesin.

Hepsiburada'nın kendi sattığı telefonlardan 3 tane satın aldım bugüne kadar. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Hepsiburada'nın zaten kendi kargo şirketi var.

Hepsiburadadan 2 kere telefon aldım. İlk aldığımda Samsung Galaxy A5 2017 almıştım. İkincide Samsung Galaxy A7 2017 almıştım. İkisi de sorunsuz geldi. Güvenilir bir firma. A5'i Hepsiburadanın kendisi satıyordu, A7'yi başka bir satıcı satıyordu.

Geri
Yukarı