HepsiJet ile teslimat ne kadar sürer?

• Konuyu başlatan 44kdr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 573

44kdr

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben klavye sipariş edeceğim Hepsiburada'dan. HepsiJet ile gönderecekler. Ben Malatya'da yaşıyorum. Bu bana ne kadar sürede ulaşır? Hepsiburada'da salı kapında yazıyor. Ne kadar doğru? Nereden gönderecekler?

Ben klavye sipariş edeceğim Hepsiburada'dan. HepsiJet ile gönderecekler. Ben Malatya'da yaşıyorum. Bu bana ne kadar sürede ulaşır? Hepsiburada'da salı kapında yazıyor. Ne kadar doğru? Nereden gönderecekler?
Hepsijet genelde çok hızlı geliyor hocam. Adana konumu için söylüyorum.

Salı kapında yazıyorsa salı kesin gelir bence HepsiJet çok hızlı getiriyor ben cumartesi söyledim pazartesi gelmişti.

Ben de yarın kapında diye ürün sipariş ettim. Güya bugün kapımda olacaktı...
Ama nafile. Sipariş ettiğim gün akşama kadar vermediler. Kargoya bekle bekle gece ürün kargoda göründü. Yola çıkmış. Sabah ise hep yolda aktarma merkezine gidiyor da kaldı. Tabii ben aradım müşteri hizmetlerini bugün gelmez dediler.

Peki neden yarın kapıda diye yazıyorsunuz dediğimde işte telafisi varmış.

3000'lik mal alıyorsun sana 20TL harçlık telafisi veriyorlarmış dondurma alırsın niyetine.
O da öyle alamıyorsun. Çek olarak veriyor bir dahaki alışverişinde düşüyormuş.

Üstelik son kullanması da 1 Şubat.

O yüzden güvenme kardeşim hiç belli olmaz.

Salı kapında yazıyorsa salı kesin gelir bence HepsiJet çok hızlı getiriyor ben cumartesi söyledim pazartesi gelmişti.
Hata bir şey aldım ben 1 günde gelmisligi bile var.
HepsiJet genelde çok hızlı geliyor hocam. Adana konumu için söylüyorum.
2 günde gelir Max 3 4 gün sürer.
Yanıtlarınız için hepinize teşekkür ederim

Ben de yarın kapında diye ürün sipariş ettim. Güya bugün kapımda olacaktı...
Ama nafile. Sipariş ettiğim gün akşama kadar vermediler. Kargoya bekle bekle gece ürün kargoda göründü. Yola çıkmış. Sabah ise hep yolda aktarma merkezine gidiyor da kaldı. Tabii ben aradım müşteri hizmetlerini bugün gelmez dediler.

Peki neden yarın kapıda diye yazıyorsunuz dediğimde işte telafisi varmış.

3000'lik mal alıyorsun sana 20TL harçlık telafisi veriyorlarmış dondurma alırsın niyetine.
O da öyle alamıyorsun. Çek olarak veriyor bir dahaki alışverişinde düşüyormuş.

Üstelik son kullanması da 1 Şubat.

O yüzden güvenme kardeşim hiç belli olmaz.
Peki nasıl yapacağım? Hepsiburada'da indirim var o yüzden bana 1 hafta içinde gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanıtlarınız için hepinize teşekkür ederim.

Peki nasıl yapacağım? Hepsiburada'da indirim var o yüzden bana 1 hafta içinde gelir mi?

Yapacak bir şey yok hocam ya alacaksınız ya almayacaksınız.

Adamlar sözünde durmuyor yani buna yapacak 2 seçenek var almak ya da almamak.

İade falan onların umurunda değil istesem şu an iade ederim ama önemli olan sözlerinde durmamaları.

Amazon'da da var yarın teslimat bu güne kadar 1 kez şaşmadı tık ertesi gün kapımda kolay gelsin de çok iyi kargo.

Hepsi jet de güzel ama arada işte demek ki bir şeyler oluyor.

Yapacak bir şey yok hocam ya alacaksınız ya almayacaksınız.

Adamlar sözünde durmuyor yani buna yapacak 2 seçenek var almak ya da almamak.

İade falan onların umurunda değil istesem şu an iade ederim ama önemli olan sözlerinde durmamaları.

Amazon'da da var yarın teslimat bu güne kadar 1 kez şaşmadı tık ertesi gün kapımda kolay gelsin de çok iyi kargo.

Hepsi jet de güzel ama arada işte demek ki bir şeyler oluyor.

Hocam anlamadım yani sizin şikayet ettiğiniz konu geç gelmesi mı? Bana geç gelmesi çok önemli değil Max 7 gün sürebilir nasıl yapayım hocam fikrinizi almak isterim.

Hocam anlamadım yani sizin şikayet ettiğiniz konu geç gelmesi mı? Bana geç gelmesi çok önemli değil Max 7 gün sürebilir nasıl yapayım hocam fikrinizi almak isterim.

7 güne gelir herhalde. Yani getirmezlerse de yuh. Bilmiyorum hocam. Ürün nedir link verir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı