HepsiJet kargo ne zaman gelecek?

Cuma günü gelir merak etmeyin. Genellikle cumartesi günleri yarım gün çalışıyorlar tam denk gelmediği için, işlemleri yapamıyorlar. Pazartesiden itibaren sayın, 2 gün olmuş daha. Defalarca başıma geldi çünkü.

Anladım sağ ol beklemekten çok sıkıldım.
Hepsiburada'yı aramak yerine neden buraya soruyorsun? Senin kargonun ne zaman geleceğini insanlar ne bilsin?

Aramadığımı nereden biliyorsun konuyu açmadan önce aradım takip kodu gibi bir şey varmış kodu bana gelmediğinden bilgi alamadım .
Kargo nereden geliyor, siz nerede yaşıyorsunuz? Bunları bilmeden nasıl bilgi verelim.

İstanbul'da yaşıyorum aradım Hepsiburada'yı takip kodunu bilmediğimden bilgi alamadım kendi kartımla almamıştım o yüzden bilmiyorum.

Son düzenleme:
İstanbul'da yaşıyorum aradım Hepsiburada'yı takip kodunu bilmediğimden bilgi alamadım kendi kartımla almamıştım o yüzden bilmiyorum.

Kartın başkasının üstüne olması önemli değil, Hepsiburada'ya girin, oradan hesabınıza ve siparişlerim sekmesinden bakın.

HepsiJET son zamanlarda iyice gerilemiş. Önceden diğer kargolar kadar hızlıydı. Şimdi her ürün sipariş ettiğimde en erken 4-5 günde geliyor. Diğer kargo şirketleri ise ertesi gün teslim ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı