HepsiJet kargosu gelmiyor

manqueller

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selam,

16 Ağustos tarihinde alınan ürünüm Bursa'dan kargoya veriliyor ve Ankara aktarma merkezine geliyor. Buradan Adana'ya gelmesi gerekirken, tekrar Bursa'ya dönüyor ve bu olay iki kere yaşanıyor. İlkinde çok konuştuk firmayla, ilgileneceğiz düzelteceğiz vs. denilip 2. kere olmuştu. Bu sefer hukuki süreç başlatacağım, Bursa barosunda bulunan arkadaşlarımdan birine rica edip, kontrol etmesini söyledim kargoyu.

Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı? Sonuç olarak size kargo ulaşmış mıydı?
Not: İade istemiyorum, kargoyu istiyorum. Birdaha zaman kaybı yaşamak istemiyorum. Güncel olarak şu an Bursa'dan yola çıkacağını belirttiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
HepsiJet'de bende Adana'dan bir siparişim vardı. 2 Kere Ankara'dan Adana döndü falan gözüktü. Sonra Adana'da gözükürken. Kargocu arayıp kargoyu getiriyorum dedi.(6 gün falan sürmüştü.)
Çok ilginç gerçekten. Beni rezil ettiler ama bende onları edeceğim. Satın aldığım firmaya ulaşıp, kargoyu kontrol edin (pin vs kırık olabilir diye) geri alın ve yurtiçiyle gönderin talimatı verdim. Akıbetini öğrenip bana dönüş yapacaklar. Sene oldu 2022, kurye mantığıyla bu sektörde hala 1 kargo sabit bir yere ulaştırılamıyor. Çok komik. İşin garip tarafı net cevap alamıyorum müşteri hizmetlerinden, sanki sigara bırakma hattı, psikolojik destek verip duruyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı