HyperX Cloud 3 alınır mı?

Genel kullanım yapacaksın yani, kesinlikle V2SE. Sadece FPS oyunu oynuyorsan Cloud 3 derim, mikrofonu çok iyi olsun dersen HS80 olabilir. Genel kullanım yapacağın için V2SE diyorum ben. @Kaan Diktaş

Aklımda bir de SteelSeries Nova 3 var o nasıldır alınır mı? Sence? V2SE ye de baktım hiçbir yerde bulamadım.

Aklımda bir de SteelSeries Nova 3 var o nasıldır alınır mı? Sence? V2SE ye de baktım hiçbir yerde bulamadım.
SS Nova 3 hakkında fazla bilgim yok fakat bu bütçelerde öneren hiç görmedim. Bu bütçelerde HS80, Cloud III, Blackshark V2SE rakipsiz gibi.

V2SE nasıl bulamadınız hocam? V2SE dediğim V2 Special Edition. Link atayım size.

SS Nova 3 hakkında fazla bilgim yok fakat bu bütçelerde öneren hiç görmedim. Bu bütçelerde HS80, Cloud III, BlackShark V2SE rakipsiz gibi.

V2SE nasıl bulamadınız hocam? V2SE dediğim V2 Special Edition. Link atayım size.

Anladım hocam link için sağolun peki V2SE mi daha iyidir yoksa V2X mi? Bir de V2SE ile V2X ile aralarındaki fark nedir?

Son düzenleme:
Anladım hocam link için sağolun peki V2SE mi daha iyidir yoksa V2X mi? Bir de V2SE ile V2X ile aralarındaki fark nedir?
Aralarında çok fark var, tabii ki V2SE çok daha iyi. Birkaç fark da şöyle:

V2SE'de ses kartı var V2X'te yok.
V2SE mikrofonu çıkıp takılabiliyor.
V2SE ses kalitesi daha iyi.
V2SE pedleri kumaş.
V2SE kablosu speedflex kablo.

Aralarında çok fark var, tabii ki V2SE çok daha iyi. Birkaç fark da şöyle:

V2SE'de ses kartı var V2X'te yok.
V2SE mikrofonu çıkıp takılabiliyor.
V2SE ses kalitesi daha iyi.
V2SE pedleri kumaş.
V2SE kablosu speedflex kablo.

Şimdi daha iyi anladım v2SE daha iyiymiş peki konfor olarak nasıldır mesela 3-4 saat taktıktan sonra kulakta veya başta bir ağrı yapar mı?

Şimdi daha iyi anladım v2SE daha iyiymiş peki konfor olarak nasıldır mesela 3-4 saat taktıktan sonra kulakta veya başta bir ağrı yapar mı?
Ben çok uzun süre kullanıyorum bir sıkıntı, rahatsızlık vermiyor, gayet rahat. Düz V2 var bende, V2SE ile tek farkı renk ve özel çantası var. Ama V2SE daha ucuz nedense, daha fazla satıldığı için sanırım.

Ben çok uzun süre kullanıyorum bir sıkıntı, rahatsızlık vermiyor, gayet rahat. Düz V2 var bende, V2SE ile tek farkı renk ve özel çantası var. Ama V2SE daha ucuz nedense, daha fazla satıldığı için sanırım.

Bende kulaklığı biraz araştırdım V2SE alacağım yüksek ihtimalle siz kaç yıldır veya kaç aydır kullanıyorsunuz herhangi bir bozulma durumu veya başka bir problem oldu mu kulaklıkta?

Bir de şöyle bir şey buldum

Bende kulaklığı biraz araştırdım V2SE alacağım yüksek ihtimalle siz kaç yıldır veya kaç aydır kullanıyorsunuz herhangi bir bozulma durumu veya başka bir problem oldu mu kulaklıkta?
Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Herhangi bir sorun olmadı hayır.
Bir de şöyle bir şey buldum
Hiç duymadım.

Bu arada neredeyse sürekli FPS oyunu oynayacaksanız Cloud III daha iyi bir tercih olacaktır. Ama genel kullanım için V2SE daha iyidir.

Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Herhangi bir sorun olmadı hayır.

Hiç duymadım.

Bu arada neredeyse sürekli FPS oyunu oynayacaksanız Cloud III daha iyi bir tercih olacaktır. Ama genel kullanım için V2SE daha iyidir.

Çok FPS oyunu oynamam CS2 ve Valorant falan oynuyorum toplasan 3 saat falan o yüzden gündelik kullanım için kulaklık alsam daha rahat ederim gibi.

Bunu da araştırdım videolara falan baktım herkes memnun kalmış mikrofonu çok iyi bu kulakığın ses kalitesi de iyi diyorlar bununla V2SE arasında kaldım.

Geri
Yukarı