Rehber Her bütçeye uygun mekanik klavye önerileri

Bütçe
500-10.000
VGN, Akko, Ajazz, Darmoshark, Epomaker vs. gibi fiyatına göre listenizdeki ürünlerin hepsinden daha iyiler.
Garantisi düzgün olarak Wraith satıyor lakin fiyatını normalden bir tık fazla tutuyor, doğal olarak.
Ek olarak, güncel Logitech mekanik klavyelerin hiçbiri alınmaz.

VGN, Akko, Ajazz, Darmoshark, Epomaker vs. gibi fiyatına göre listenizdeki ürünlerin hepsinden daha iyiler.
Garantisi düzgün olarak Wraith satıyor lakin fiyatını normalden bir tık fazla tutuyor, doğal olarak.
Ek olarak, güncel Logitech mekanik klavyelerin hiçbiri alınmaz.
Ben konuyu türkiyede satılan klavyeler için açtım yurt dışı ürünleri için ayrı bir konu açılabilir.Logiteche bende fazla ısınamadım.

10 bin TL'ye manyetik Switch veya alüminyum kasa Custom klavye yapmak yerine, şunları alan varsa arkadaşlığımı keserim.

1707587086755.png

10 bin TL'ye manyetik Switch veya alüminyum kasa Custom klavye yapmak yerine, şunları alan varsa arkadaşlığımı keserim.

Eki Görüntüle 2112766

Ya ben gidiyorum buradan ya, Custom klavye konusu değil yurt dışında satılan hotswap klavye konusu değil, normal oyuncuların kullandığı klavye önerisi.

Alın o Custom hotswap yurt dışı klavyelerinize ayrı konu açın, Custom mekanik hotswap klavye önerileri diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı