Her fiyat bandında 7.1'i iyi çalışan kulaklıklar?

Eskopya27

Centipat
Bu konuda birbirimizi bilgilendirelim. 7.1'i iyi çalışan her fiyat bandındaki kulaklıkları sıralayabilir miyiz? (100 - 300, 300 - 500, 500 - 1000TL)

Lapton için alacaksan MH630 olabilir. GSP 300 gibi bir kulaklığı güçlendiremez laptop.
Ben aradığım kulaklık tarzı bana 3D sesi sonuna kadar verecek kulaklık. Bunları stereolar yapamıyor diye biliyorum. Zaten cs go falan oynamıyorum benim oynadığım oyunlardaki araziler büyük araziler (Squad) bir de hikayeli oyunlar yani oyunda içinde hissetmem lazım kendimi onları da 7.1 yapar diyorlar (yani 3D ses veren kulaklıklar)

Ben aradığım kulaklık tarzı bana 3D sesi sonuna kadar verecek kulaklık. Bunları stereolar yapamıyor diye biliyorum. Zaten cs go falan oynamıyorum benim oynadığım oyunlardaki araziler büyük araziler (Squad) bir de hikayeli oyunlar yani oyunda içinde hissetmem lazım kendimi onları da 7.1 yapar diyorlar (yani 3D ses veren kulaklıklar)
İnan 7.1’i doğru düzgün yapan kulaklık yok ve hiçbir fark yaratmıyor. Hatta modele bağlı olarak ses kalitesini düşürebilir. Dediğim gibi MH630 iyi bir kulaklık.

Geri
Yukarı