Çözüldü Her gün aynı saatte CMD ekranı geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

elemeNtary

Hectopat
Arkadaşlar selam, her gün saat 00:34'te genelde oyunda olduğum sırada oyunu alta atıp saliselik bir CMD ekranı açılıp kaybolup gidiyor. Eğer oyunda değilsem de yine aynı saatte geliyor gidiyor hemen. Neden yapıyor bunu sizce?

Keylogger olabilir dostum CTRL+alt+Shift yap şifre girme ekranı geliyorsa geçmiş olsun format at başka çözüm yolu da vardır da aklıma gelmedi.

Nasıl yani nereden bulabilirim bunu?

Denedim fakat hiçbir tepki vermedi. Formata o kadar çok üşeniyorum ki :(

Yüksek ihtimal keylogger dostum format atmazsan bilgilerin patlayabilir riske atma derim.

Evet keylogger gibi duruyor kendini görev zamanlayıcısına sabitlemiş iyi bir av ve antimalware ile tarayın ya da direk format atın.

10 yıllık Twitch hesabım birdenbire askıya alındı yeni açtım hiçbir şey yapmadan 1 hafta sonra o da askıya alındı bununla bir ilgisi olabilir mi acaba?

Kesin bir şey diyemem ama olabilir bir de Google geçmişini falan kontrol et senin yapmadığın aramalar da olabilir.

Aynısı ben de var. 9 civarında oluyordu.
Bir gün o saatte telefonla kaydettim yavaşlattım baktım.
CCleaner bug reportmuş.
CCleaner'ı sildim bir gün. Ertesi güne gelmedi.
Tekrar kurdum sonradan. Düzeldi diye düşünüyordum saat değişmiş. 😃 bugün tekrar bakacağım kaçırmazsam saat 15.44'te olacak gene.
CCleaner kullanıyorsanız ondan kaynaklı olabilir.
CTRL alt Shift diyen arkadaşın dediğini yaptım. Bir şey çıkmadı bende.

Görev zamanlayıcısı üzerinde o saatte çalışan bir görev olmalı.

Ben de bakayım dedim. Aynen gene CCleaner crash reportingmiş.

1678949276503_IMG_20230316_094655.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı