Her gün Ragga Oktay - Yeniden dinlemek

DracheN

Megapat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 12400F (6C/12T) GPU: MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB GDDR6 192Bit RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 Motherboard: MSI H610M BOMBER DDR4 3200MHz(OC) SSD: Kioxia 500GB Exceria NVMe M.2 SSD (1700MB R / 1600MB W) PSU: THERMALTAKE TR2 S 650W 80 PLUS Case: MSI MAG FORGE M100R ARGB Monitor: MSI MAG 251RX 240HZ 1MS GtG 10-bit OS: Windows 11 Home SL
Arkadaşlar, her gün Ragga Oktay - Yeniden dinliyorum, güne pozitif enerjiyle başlıyorum. Siz de bir kere dinlerseniz bağımlı olabilirsiniz. Yazık kafama.

Ragga Oktay'ın da değeri bilinmedi... Türkiye'de tarzının örneği bulunmayan biriydi. Yine söylemekten üzülüyorum ama yurtdışında olsa değeri daha çok bilinirdi. Zamanında çok dalga geçenler de oldu fakat şimdi dinlemeye kalksalar dediğiniz gibi insana nasıl pozitif enerji verdiğini anlarlar. Ama çok geç...

Ragga Oktay'ın da değeri bilinmedi... Türkiye'de tarzının örneği bulunmayan biriydi. Yine söylemekten üzülüyorum ama yurtdışında olsa değeri daha çok bilinirdi. Zamanında çok dalga geçenler de oldu fakat şimdi dinlemeye kalksalar dediğiniz gibi insana nasıl pozitif enerji verdiğini anlarlar. Ama çok geç...
Ben de geç anladım değerini gerçekten Youtube'dan da takip ediyorum çok samimi ve güzel bir insan. Şarkıları da öyle.

Hocam ragga oktayın aslında pik yapacak potansiyeli vardı fakat bu ülke 2016'da çok fazla sanatçı çıkardı piyasaya aleyna tilki olsun ilyas yalçıntaş olsun yani kötü şans talihsizlik diyelim.

Arkadaşlar, her gün Ragga Oktay - Yeniden dinliyorum, güne pozitif enerjiyle başlıyorum. Siz de bir kere dinlerseniz bağımlı olabilirsiniz. Yazık kafama.
Reis uyuyorum şimdi uyandığımda ilk onu dinleyeceğim. Güne nasıl başladığıma haber vereceğim. Bağımlısı da olursam artık. Benimde yazık kafama. :D.

Pozitif duygular uyandırıyorsa ne mutlu dinleyene. Benim için yaptığı işler araba kornası, inşaat gürültüsü gibi rahatsız edici seslerden farklı değil. Neyse ki 1990'larda olduğu gibi televizyona mecbur değiliz de, o ve döneminde çıkan birçoklarına sürekli rast gelmiyorum.

Benim sevdiğim şarkısı da bu hocam :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ragga Oktay'ın ismini ilk defa Yıldız Tilbe ile düet yaparken görmüştüm. Sonrasında pek parlatamadı kendisini. Şarkıya göz atacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu atıyorum başka bir şey demiyorum.

Geri
Yukarı