Her güzel kıza aşık olmak

Kız arkadaş edin kendine kardeş gibi olun onunla konuştukça içindeki ateş söner artık birine gerçekten aşık olabilirsin ama ilk önce karşı cins ile muhabbet etmen, kaynaşman lazım.

15 yaşındayken benim de aynıydı durumum. Sorun şu ki harbiden aşık oluyordum. Saplantılı derecede düşünesim geliyordu. Bir gün bir kızı düşünüyordum diğer gün başkasını. Hiçbiri aklımdan çıkmıyordu. 4 kıza birden tutulmuştum bir ara. Diğerlerine ya da arkadaşlarıma söylediğimde "aşk değildir o" laflarını duymaktan bıkmıştım. Ne mi oldu? 21 yaşındayım ve hala her gördüğüm güzel kıza aşık oluyorum. Sadece saplantı olayı kalktı biraz o kadar.

Sorunun kaynağını bir aralar düşündüm fakat bulamadım. Şu an nedir diye düşünsem: Gösteriş meraklısı biri olduğum ve sevgilimin de çok güzel bir kız olması isteği beni bu duruma sokuyor olabilir. Ayrıca bunların hepsi dış güzellik oluyor. Gerçekten çok iyi anlaştığın biriyle sevgili olduğunda bu saçma büyü bozuluyor. Başkasına aşık olmayı bırak bakmaya bile tenezzül etmiyorsun bir zaman sonra.

Aynı durum bende hala yaşanıyor.

O aşık olma değil. Zamanında hoşlandığım ama aramın olmadığı çoğu kız şu an arkadaşım ve ileri seviyeye taşmayı düşünmüyorum bile. Aşık olduğun kızı neden sevdiğini bile bilemezsin.

Bende de aynısı var. Çavuş aşkı diyenler olacaktır ama ben insanlara cinsel obje olarak bakmayı hiç sevmiyorum. Yaşıtım kızlara hiç öyle bakmadım. Ben direkt kalpten aşık oluyorum, ergenlikten olsa gerek :D. Ama bazılarına güzel diye hoşlanıyorum, bazılarına direkt aşık oluyorum. Şu an sınıftakine aşık oldum mesela. Ama bir yandan çok eğlenceli, sınıfta onu izliyorum falan. Çok tatlı 😁 Kendimi övmek gibi olmasın fakat ben de yakışıklıyım ve fiziğim ortalama üstünde. Fakat özgüven problemim var aptal gibi gözüküyorum bazen, o halimi hatırlayınca kendimi yerden yere vurasım geliyor. Özgüvensizlik kadar iğrenç bir şey yok. Spora başlıyorum umarım pozitif olur bu konuda. Ve ilk defa hislerimi bir yere açıkladım, garip oldum doğrusu.

Yeni konular

Geri
Yukarı