Her laptopa harici ekran kartı takılabilir mi?

Karakurt5877

Hectopat
Makaleler
2
RTX 3050'li laptop alacağım ama belki ileride ekran kartı yetmemeye başlar. Bu yüzden yetmemeye başladığı zaman direkt sıfır laptop almaktansa harici ekran kartı takabilirim aklıma geldi ama her laptopa takılabilir mi?
Laptop: Lenovo Ideapad Gaming 3 15ACH6.

Haklısınız ama bu bütçeye düzgün bir laptop bulamadım.
Aklınızda nasıl bir şey var?
Bu videoları ben de biliyorum izledim de hatta. Sadece her laptopa yapılıp yapılmayacağını sordum?
Dikkatli izlerseniz Shorts olan videoda söylüyor. Üreticinin sitesinden bakıp destekleyip desteklemediğini öğrenebilirsin diye.
Ayrıca internetten aynı model için deneyen biri var mı yok mu bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Technopat videosunu izlemiştim merak etme ama sizin laptop büyük ihtimalle algılamaz bu arada Lenovo yerine farklı bir laptop bakmanızı öneririm.

Farkında iseniz attığınız videolar ile konunuz çelişiyor.

Technopat videosunu izlemiştim merak etme ama sizin laptop büyük ihtimalle algılamaz bu arada Lenovo yerine farklı bir laptop bakmanızı öneririm.
Öncelikle rica ediyorum. Düzgün bir şekilde tüm yorumları ve konuyu okuyarak yorum yazabilir misin? Lenovo şu an elinde bulunan laptop. Yeni bir tane almaktansa ona harici ekran kartı takabilir miyim, diye soruyor.
Farkında iseniz attığınız videolar ile konunuz çelişiyor.
Videoları izlediğini önceki yorumlarda belirtti. Eğer okusaydınız muhtemelen böyle bir şey yazmazdınız. Konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmadığı için sorması gayet doğal. Forumların amacı bu.
Bu videoları ben de biliyorum. İzledim de hatta. Sadece her laptopa yapılıp yapılmayacağını sordum?

Öncelikle rica ediyorum. Düzgün bir şekilde tüm yorumları ve konuyu okuyarak yorum yazabilir misin? Lenovo şu an elinde bulunan laptop. Yeni bir tane almaktansa ona harici ekran kartı takabilir miyim, diye soruyor.

Videoları izlediğini önceki yorumlarda belirtti. Eğer okusaydınız muhtemelen böyle bir şey yazmazdınız. Konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmadığı için sorması gayet doğal. Forumların amacı bu.

İzlediği videoda her laptopta olmaz diyor zaten kendisi her laptopta olabilir mi diye soruyor.

Ben de sizin okumanızı isterim ki konuyu açarken "RTX 3050'li laptop alacağım ama belki ileride ekran kartı yetmemeye başlar." demiş lütfen insanları eleştirmeden önce konuya hakim olmaya çalışın🙂

Ben de sizin okumanızı isterim ki konuyu açarken "RTX 3050'li laptop alacağım ama belki ileride ekran kartı yetmemeye başlar." demiş lütfen insanları eleştirmeden önce konuya hakim olmaya çalışın🙂
Üzgünüm ben orayı okuduğumda modelini belirttiği laptoba halihazırda sahip olduğunu. Yeni bir laptop almaktansa elindeki laptobu harici ekran kartı takılır mı diye sorduğunu o yüzden laptop modeli verdiğini düşündüm. Şu an tekrar tekrar okuduğumda daha net anlaşılıyor. Kaba tavrım ve üslumbundan dolayı özür dilerim.

Üzgünüm ben orayı okuduğumda modelini belirttiği laptopa halihazırda sahip olduğunu. Yeni bir laptop almaktansa elindeki laptopu harici ekran kartı takılır mı diye sorduğunu o yüzden laptop modeli verdiğini düşündüm. Şu an tekrar tekrar okuduğumda daha net anlaşılıyor. Kaba tavrım ve üslumbundan dolayı özür dilerim.

Ben de şahsıma laf edilince biraz ofansif davrandım sanırım sizden özür dilerim.

Söylediğin model Lenovo'larda kronik ısınma problemi var almanı önermem. Bütçen varsa 3060a yönel.

Öyle bir sorun yok, bütcesine göre alınabilecek cihaz.

Öyle bir imkan olsaydı kimse masaüstü almazdı.
Arkadaşım bilmeden bir paylaşım yapmışsın. Sataşmak amacıyla demiyorum.
Paylaşımımdan sen de memnun olursun sanırım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım bilmeden bir paylaşım yapmışsın. Sataşmak amacıyla demiyorum.
Paylaşımımdan sen de memnun olursun sanırım :)

Her laptopa olmaz anlamında söylemiştim o yorumu.

Geri
Yukarı