Her LOL Maçını Kaybediyorum

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Allah'a şükür her maçı kaybediyorum.

Bundan 1 yıl önce falan bayağı iyiydim. Bir Kindred severim ve uzmanı da sayılabilirim. 1.3 M ustalık skorum var.

Ama her maçı kaybediyorum ve Kindred'den başka da karakter oynamasını pek sevmiyorum.

Orman nerf yediği için ormancılar seviye atlayamıyordu. Ama yama notları takip ettiğim için,

Kindred dışında neredeyse hepsi tekrar düzenlendi. Kindred ise yengeçlerin doğma süresi uzadığı İçin av damgası süresi arttı nerf yedi.

Ama ben mi yeteneksizim Kindred mi güçsüz daha çözemedim.

Bundan 3 ay önce de çok komik bir buff aldı.
Pasif:
Saldırı gücü büyüme oranı 2, 26 ⇒ 2, 5
Mana yenilenmesi 6, 972 ⇒ 7
W Can Yenileme:
1-18. seviyelerde eksik can miktarına bağlı olarak 32-100 ⇒ 1-18. seviyelerde eksik can miktarına bağlı olarak 49-100
R yeteneği iyileştirme:
200/250/300 ⇒ 250/325/400 // Her halde rakip takım ultiden ölmesin üstelik canı artsın diye.

Bu buff olsun ya da olmasın benim için bir şey fark etmiyor gerçekten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tek çiftte kesin bir mid pren olsun ben de eskiden LoL oynarken ben de sadece orman jax oynardim ama sürekli mid premidi sürekli kazanirdik mid orman rahatlikla tasirsiniz ya da orman yerine üst koridor oynayip tek basina kazandirman lazim.

Hocam tek çiftte kesin bir mid pren olsun ben de eskiden LoL oynarken ben de sadece orman jax oynardim ama sürekli mid premidi sürekli kazanirdik mid orman rahatlikla tasirsiniz ya da orman yerine üst koridor oynayip tek basina kazandirman lazim.

Pre bulamıyorum çünkü güven olmuyor. Bir ya da iki maç kaybedince küfre başlıyorlar.

Oyunda 150 tane şampiyon var. Sadece bir tanesine bağlı kalmayın. Üst düzey oyuncu değilseniz bütün maçları aynı şampiyon ile kazanamazsınız. Kindred alınacak maç vardır, alınmayacak maç vardır. Takım kompozisyonuna göre bazı maçlarda tank ormancı almanız gerekir, bazılarında suikastçi ormancı, bazılarında büyücü ormancı vs. Sadece Kindred ile oynamak istiyorsanız yayıncılardan bu şampiyonu OTP olarak oynayan birisini bulursanız onun videolarını izleyin. Kendi hatalarınızı ve eksikliklerinizi görürsünüz.

Orman dışında başka koridorları da deneyin. Ormanda kötü olabilirsiniz ama belki üst koridorda daha iyi olursunuz veya adc olarak daha iyi olabilirsiniz. Ormanda tek başına maç taşımak istiyorsanız 1v5 şampiyonlarını seçin. Jax, kırmızı Kayn gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı