Her modem, modem geçmişi tutar mı?

Modem arayüzüne girdim tüm ayarları dolaştım ama bir tane bile geçmişe bakabileceğim alan bulamadım. Nasıl bakabilirim bu geçmişe. ZTE adında bir arayüz kullanıyor. Acaba modemim geçmiş tutmayan modellerden olabilir mi?

İnternette bazı modemler gördüm direk internet sitesinden girip bakabiliyor ama ben kendi modem arayüzümde bulamadım. Bu neden sizce?
Modemle alakalıdır dostum.Yani teknik açıklamasını tam yapamam ama...Mesela Chrome'u yazan yazılımcı geçmiş kaydını tutmayla alâkalı kod eklemese Chrome'da da geçmiş kaydın görünmezdi.

Dostum arkadaşın da dediği gibi eğer adli bir olay olursa o kayıtları ne yapar eder bulurlar.VPN falan da işini görmez yani.

Eğer ki eş dost akraba neyse artık onlar bir şey görür mü diye endişelendiysen merak etme senin göremediğini onlar da göremez...

Modemle alakalıdır dostum.Yani teknik açıklamasını tam yapamam ama...Mesela Chrome'u yazan yazılımcı geçmiş kaydını tutmayla alâkalı kod eklemese Chrome'da da geçmiş kaydın görünmezdi.

Dostum arkadaşın da dediği gibi eğer adli bir olay olursa o kayıtları ne yapar eder bulurlar.VPN falan da işini görmez yani.

Eğer ki eş dost akraba neyse artık onlar bir şey görür mü diye endişelendiysen merak etme senin göremediğini onlar da göremez...
Teşekkürler cevap için adli bir olay elbette yok.

Geri
Yukarı