Her oyuna girerken alınan ms-gamingoverlay bildirimi

Deus Mortuorum

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523300818
Technopat'ın hazırlamış olduğu Windows 10 Hızlandırma Rehberinde anlatılanları kendi bilgisayarıma uyguladım. Bunları uyguladıktan sonra oyun farketmeksizin her oyuna girişimde resimdeki gibi bildirim alıyorum. Yaklaşık 2 haftadan beri böyle ve canımı sıktı artık. Ya ben yanlış bir ayarı etkisizleştirdim ya da bilmediğim başka bir sıkıntısı var. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Adsız.png

Güncel

Son düzenleme:
Başlat >> Ayarlar >> Oyun >> Oyun Çubuğu sekmesi altındaki "Oyun kliplerini ve ekran görüntülerini kaydedin ve Oyun çubuğu kullanarak yayınlayın" bölümünü "Kapalı" konumuna getirin. Bu bölümün bir altındaki "Denetleyici üzerindeki bu düğmeyi kullanarak Oyun Çubuğu'nu açın" kısmındaki "Tik" işaretini kaldırın.

Probleminiz muhtemelen çözülecektir.

Başlat >> Ayarlar >> Oyun >> Oyun Çubuğu sekmesi altındaki "Oyun kliplerini ve ekran görüntülerini kaydedin ve Oyun çubuğu kullanarak yayınlayın" bölümünü "Kapalı" konumuna getirin. Bu bölümün bir altındaki "Denetleyici üzerindeki bu düğmeyi kullanarak Oyun Çubuğu'nu açın" kısmındaki "Tik" işaretini kaldırın.

Probleminiz muhtemelen çözülecektir.
Teşekkür ederim sorun çözüldü :like:

Aynı sorun bende de var.
Bilgisi olan biri cevaplayabilir mi?
Yukarıda anlatılanları uygularsan senin de sorunun çözülebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı