Her oyunda crash alıyorum

İşletim sistemi
Windows 10

l3MİRl

Kilopat
Daha fazla  
Herkese Merhaba

2 Hafta önce sistemimi GTX 1050 Ti'dan RX 5500 XT 4 GB modeline yükselttim ama birkaç hata fark etmeye başladım
Windows bazen ara sıra donuyor ve reset atana kadar tepki vermiyordu. Driver'ları Windows program ekle veya kaldır üzerinden sildim, belki kalıntı vardır diye de DDU üzerinden kaldırdım. 1-2 gündür bir sıkıntı görmedim ama yine de emin değilim (belki ana sorunuma yardımdı olur diye anlatmak istedim)

Şimdi asıl sorunum ise neredeyse tüm oyunlardan crash alıyorum hepsinin ayrı bir crash hatası var kusura bakmayın SS atamıyorum.
AMD Driver'ım güncel kaç defa kaldırıp tekrar yükledim işe yaramadı. Sistem özelliklerini yine de yazıyım

İşlemci i7-4790 3.60 GHz
RAM; 8 GB DDR3 1600 MHz RAM
Ekran kartı Sapphire 5500 XT Pulse
Anakart; MSI H81M-E33 BIOS sürümü v6.8
PSU; Aerocool VX Plus 500W

Aida Raporum;
Report.htm - 26.1 MB

Oyunlar genellikle ilk başta crash veriyor veya 5-10 dakika sonra... BIOS güncel ve fabrika ayarlarına da döndürdüm. Ne denediysem bir türlü başaramadım yardımlarınızı bekliyorum.
Not: Bizler oyuncuyuz edebiyat hocaları değil. Elimden geldiği kadarı ile düzgün yazmaya çalıştım. Ayda yılda bir konu açıyoruz onda da -1 yiyoruz. Bir çok konuda kısıtlanmış kullanıcıların mesajları var. Gelecek için iyi bir şey değil bu kimse Apple zannetmesin kendini.
GÜNCELLEME; Moderatörler soruna bakana kadar sorunu çözdüm, sorunum dikkate alınmadığından çözümünü paylaşmıyorum, iyi günler...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı