Her oyunu oynatabilecek bilgisayar önerisi

kirnrif

Centipat
Daha fazla  
Her oyunu oynatacak Valorant, Fortnite gibi oyunlarda da yüksek FPS alacak bilgisayar minimum kaç paraya toplanır ve özellikleri ne olur?

Hazır sistem daha ucuza gelebilir, ne olursa olsun her oyunu açsın diyorsanız, RX6600 alınabilecek en ucuz alternatif olabilir. Onların hazır sistem fiyatları da 10-11bin TL gibi fiyatlardan başlıyor.

Her oyunu oynatacak Valorant, Fortnite gibi oyunlarda da yüksek FPS alacak bilgisayar minimum kaç paraya toplanır ve özellikleri ne olur?
Hocam oyun var oyun var. Valorant için 13 bin liraya da bir sistem toplarsınız, Cyberpunk 2077 ultra ayarlar için biraz daha üste bir sistem de toplarsınız. Size bağlı. Ortalama olarak 15 bin lira civarında güzel bir sistem toplanabilir, bütçe sıkıntınız yoksa daha üstlerden de olabilir.

Hocam her oyunu yüksek kalitede oynatacak bilgisayar sistemi sayabilir misiniz?
Her oyunu yüksek kalitede oynamak sağlıklı değildir. Bazı oyunlardaki bazı ayarlar görüntüye çok etki etmemesine rağmen çok fazla FPS kaybına sebep olabiliyor. Eğer tüm oyunları en yüksek ayarlarda oynamak istiyorum gibi bir düşünceniz varsa aklınızda bulunsun.

Her oyunu yüksek kalitede oynamak sağlıklı değildir. Bazı oyunlardaki bazı ayarlar görüntüye çok etki etmemesine rağmen çok fazla FPS kaybına sebep olabiliyor. Eğer tüm oyunları en yüksek ayarlarda oynamak istiyorum gibi bir düşünceniz varsa aklınızda bulunsun.

Yok ondan değil her oyunu yüksek kalitede oynayabilirsem düşük kalitedede çok FPS almayı amaçladığım için öyle dedim.

Geri
Yukarı