Her saat 3-4 saniyelik internet kesintisi

aprusier

Hectopat
İnternetim 3-4 saniyeliğine 1 saatlik aralıklarla kesiliyor. Competitive oyunlarda bu yaşandıgında çok sinir bozucu olabiliyor. 20 metre Ethernet kablosu kullanıyorum.

Buradan size destek verebileceğimizi pek sanmıyorum. En sağlıklısı internet sağlıyıcısıyla konuşup, durumu izah etmeniz mantıklı olacaktır.

Bende'de geçen hafta ping değerlerim acayip yüksekti ve ödediğim interneti verimli kullanamıyordum. Aradık ve genel olarak bir sıkıntı oluştuğu kısa süre içerisinde halledeceklerini söylemişlerdi. Şuan herhangi bir problemi kalmadı. (Kablonet bu arada)

Buradan size destek verebileceğimizi pek sanmıyorum. En sağlıklısı internet sağlıyıcısıyla konuşup, durumu izah etmeniz mantıklı olacaktır.

Bende'de geçen hafta ping değerlerim acayip yüksekti ve ödediğim interneti verimli kullanamıyordum. Aradık ve genel olarak bir sıkıntı oluştuğu kısa süre içerisinde halledeceklerini söylemişlerdi. Şuan herhangi bir problemi kalmadı. (Kablonet bu arada)

Dediğim gibi müşteri hizmetleri ile konuştum görünürde bir sıkıntının olmadığını söyledi ve arıza kaydı oluşturuldu.

Dediğim gibi müşteri hizmetleri ile konuştum görünürde bir sıkıntının olmadığını söyledi ve arıza kaydı oluşturuldu.
Umarım yakın zamanda sorununuz düzelir. Bu işin peşini bırakmamanızı tavsiye ederim. Eğer firmayı darlarsanız elinde sonunda sizinle ilgileneceklerdir. Ayrıca dikkatlerini çekmek için sosyal kanallardan hatta şikayet sitelerine konuyu yazıp, daha ön planda olmanızı sağlayabilirsiniz.

İnternetim 3-4 saniyeliğine 1 saatlik aralıklarla kesiliyor. Competitive oyunlarda bu yaşandıgında çok sinir bozucu olabiliyor. 20 metre Ethernet kablosu kullanıyorum.
İç tesisatınızda bir sorun oluşmuş olabilir, hat değerleriniz zayıf olabilir, kullandığınız ethernet kablosu kaliteli olmayabilir ki benim tavsiye ettiğim kablo budur. Birçok farklı etkene bağlı olarak böyle kesintiler yaşamanız muhtemeldir. Öncelikle konuya keşke hat değerlerinizi de ekleseydiniz. Hat değerlerinizi modem arayüzünüzü birazcık kurcalayarak bulabilirsiniz. SNR Margin vb. terimlerin kullanıldığı kısımda yer almaktadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı