Her şey dahil tatil nedir?

Kadiroaou

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Hiç tatile gitmedim. Bu ülke bizim de değil mi? Kuşadası, marmaris vs gibi yerlerde tatil yapmak benim de hakkım değil mi gibi kendime sorular sorarken fiyatları merak edip internette araştırdım. Daha öncesinde böyle yerlerde tatilin lüks ve zenginler için algısı vardı ama fiyatları görünce şok oldum. 10 bin 15 bin vs 1 haftalık tatiller var. 30 bin TL'ye ucak gidiş geliş biletlerinde içinde olduğu bir otel beğendim. 30 binde çok uçuz. Merak ediyorum her şey dahilin içinde ineler var? Asıl sormak istediğim ise ben hayatımda hiç tatil yapmadığım gibi hiç uçağa da binmedim, uçak biletlerini onlar alıyor. Ben uçağa sadece kimlik kartım ile mi bineceğim? Ayrıca oraya vardığımda beni otele transfer etmek için ayarlanan minivanı nasıl bulacağım?

Turistik yerde yaşıyorum hala denize girmedim bahsettiğiniz oteller nasıl bilmiyorum ama Bodrum'da gecelik 30 binden başlıyor.

Her şey dahil demek ekstra ücret vermeden yemeklerden havuzdan spor salonlarından yararlanabildiğin yerdir. Otelleri iyice araştır bir otelde ikindi yemeği yoktu her şey dahil der. Başka otelde vardır oda her şey dahil der. Ayrıca gerçekten 10-15 bin ucuz hangi uygulmadan bakıyorsun hangi tarihlere ? Normalde gecelik 5-10 olur.

Yaz sezonundaki tarihleri seçtiğinde o fiyat katlanabilir.

Her şey dahil demek ekstra ücret vermeden yemeklerden havuzdan spor salonlarından yararlanabildiğin yerdir. Otelleri iyice araştır bir otelde ikindi yemeği yoktu her şey dahil der. Başka otelde vardır oda her şey dahil der. Ayrıca gerçekten 10-15 bin ucuz hangi uygulmadan bakıyorsun hangi tarihlere ? Normalde gecelik 5-10 olur.
1716311320273.png

1716311351325.png

1716311387628.png

1716311418586.png

1716311455749.png

1716311484283.png

1716311520470.png

1716311563184.png

Turistik yerde yaşıyorum hala denize girmedim bahsettiğiniz oteller nasıl bilmiyorum ama Bodrum'da gecelik 30 binden başlıyor.

resimler koydum bakabilirsiniz, bodrumda var, fiyatları gösteriyor 7 gecelik.

Son düzenleme:
Hangi tarihler acaba bunlar ? haziran ayında baktım 7 gecelik 23 den başlıyor ve bunlar da iyi oteller değil.
1716331474689.png

Açıkçası yerinizde olsam zaten tek kişi gidicekseniz otele gitmeyin. Yurtdışını gezin ülke görün kültür görün ne yapıcaksınız ki otelde tek başınıza bütün gün.

4 Haziran. 2 kişi daha ucuz oluyor aynı odaya kullanılacağı için. Gideceğim yer 30 bin TL ama 2 kişi olursa kişi başı 20 bin TL'ye geliyor o yüzden yanıma bir arkadaş bulmaya karar verdim. Dostum daha ülkemi görmedim, gideğim güzel yerlerimizi bir görim. Hava değişikliği, biraz huzur, manzara, deniz, kum, güneş vs. ayrıca sadece otelde durmayacağım, gezip görmek gerek tarihi yerlerimizi. Kısaca milyonlarca kişi gelip napıyorsa bende onu yapacağım ve ben bunu yapmanın çok çok çok pahalı olduğunu sanıyordum, artık her yaz başka yerde tatile giderim.

4 Haziran. 2 kişi daha ucuz oluyor aynı odaya kullanılacağı için. Gideceğim yer 30 bin TL ama 2 kişi olursa kişi başı 20 bin TL'ye geliyor o yüzden yanıma bir arkadaş bulmaya karar verdim. Dostum daha ülkemi görmedim, gideğim güzel yerlerimizi bir görim. Hava değişikliği, biraz huzur, manzara, deniz, kum, güneş vs. ayrıca sadece otelde durmayacağım, gezip görmek gerek tarihi yerlerimizi. Kısaca milyonlarca kişi gelip napıyorsa bende onu yapacağım ve ben bunu yapmanın çok çok çok pahalı olduğunu sanıyordum, artık her yaz başka yerde tatile giderim.
Kişi başı 20 bin tl ye de çok güzel bir şekilde başka ülkeleride gezebilirsin. Herkesin kendi kararı ama ben açıkçası paramı otele vermek yerine bir hostele verip gezmeyi tercih ederim amacın gerçekten ülkenin güzelliklerini görmek ise. Karadenizi tamamiyle gezdim o bana yetti Türkiye için. Bu yazın bi aksilik çıkmazsa 3 ülke var aklımda biletler ucuz gidiş dönüş 1-2k ya bilet bulunuyor.

Geri
Yukarı