Her şeyden sıkılmak

@FantastikTürk Sırf bu aralar böyleyim diye sistemi bile almadım farketmişsindir. Parası hazır ama değişik duygular ve düşünceler içindeyim sistemi bile almak istemedim :D :D

@KLETHRA Ben HD4650 ve Cire2 Quad Q8400 kullaniyorum halen :D. Para lazim degilse sana bana ver ben alirim sistemi :D.
Saka bi yana yuzme cok egelenceli tavsiye ederim. Birde futboldan vazgecemem :D. Hele bir de iyi oynuyorsan bak o zaman :D.

@FantastikTürk Sistemi ayarladık ama eve getiremedik sıkıntıdan arkadaş şu halime bak :D Parayı bana ver diyorsun da ben daha o sistemi acaba GTX1070 Sisteme mi yükseltsem diyorum :D Keşke verme imkanım olsa da versem kardeşim :ROFL::melek:

''Hayat ileriye bakarak yaşanır,geriye bakarak anlaşılır.''

Çoğu insanın asla boş vakti olmaz.Böyle insanlar her zaman her daim çalışır ve sıkılmazlar.Sebebi ise bunu alışkanlık haline getirmeleri.

Sana tavsiyem kendine alışkınlık haline getirebileceğin yeni ve eğlenceli hobiler edinebileceğin şeyleri araştırmak olacaktır.

Söyleyeceğim tek şey GTA 5'den sıkılmak. :D
GTA 5 oyunundan tiksiniyorum resmen. Artık suyu çıktı o işin :D @Silinen üye

Videoyu izleyip intihar etmeye falan karar verme ha. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yok ya merak etme iyi geldi bu :D @9544

Cagimizin hastaligi sanirim bu, herseyi öyle cabuk tüketiyoruz ki, sikilmak gibi bir lükse sahip oluyoruz.
Bazen insanin lüksü ayni amanda hastaligi olabiliyor yani.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı