Her şeye paranoyak olmak

BartuP

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Bende gereksiz bir paranoyaklık veya panik yapma var. Gerekli gereksiz her şeye panik yapıyorum. Bilgisayar aldım ama ya bozulursa param giderse, Ya başarılı bir hayatım olamazsa, okulda sene sonu diploma için yapılacak meslek sınavında başarısız olursam ne yaparım ben gibi bir sürü şey doluyor kafama. Stresinden artık tırnak kenarlarımı yolmaya başladım kaç kere kanattım. Ne önerirsiniz?

Merhaba. Bende gereksiz bir paranoyaklık veya panik yapma var. Gerekli gereksiz her şeye panik yapıyorum. Bilgisayar aldım ama ya bozulursa param giderse, ya başarılı bir hayatım olamazsa, okulda sene sonu diploma için yapılacak meslek sınavında başarısız olursam ne yaparım ben gibi bir sürü şey doluyor kafama. Stresinden artık tırnak kenarlarımı yolmaya başladım kaç kere kanattım. Ne önerirsiniz?

Aynısı bende de var o tarz düşündüğüm şeylerde daha başarılı oldum psikolojik yanını bilmem ama daha çok odaklandığınız için başarı artıyor diyebilirim sorun etmeyin.

Aklına böyle kötü şeyler getirme. Her şey çok güzel olacak gibi düşün. Ne demişler; nasıl düşünürsen öyle olurmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bende gereksiz bir paranoyaklık veya panik yapma var. Gerekli gereksiz her şeye panik yapıyorum. Bilgisayar aldım ama ya bozulursa param giderse, Ya başarılı bir hayatım olamazsa, okulda sene sonu diploma için yapılacak meslek sınavında başarısız olursam ne yaparım ben gibi bir sürü şey doluyor kafama. Stresinden artık tırnak kenarlarımı yolmaya başladım kaç kere kanattım. Ne önerirsiniz?

Anksiyete olabilir bir araştırın veya psikoloğa görünün.

Anksiyete olabilir bir araştırın veya psikoloğa görünün.

Ekran_Resmi_2023-04-10_14.01.57.png

Mide ağrısı dışında hepsi var. Sanırım anksiyetem var

Geri
Yukarı