Aşırı paranoyak olmak

Merhaba arkadaşlar. Ben bundan 15 gun once bir telefon aldim burslulugum ile. 10 ay boyunca odeyeceğim. Ben bu telefona bir şey olacak diye cok korkuyorum en basta yazilar falan bulanik geliyordu simdi de ekranda yatay cizgiler seklinde AMOLED yanigi var gibi geliyor. Ama 10 kere falan Dead pixel test ekraninda baktim bir şey yok aslinda. Ne olacak bu paranoyaklik. Yardim eder misiniz?
Yemin ederim aynısının bir başka versiyonu bendede var. bilgisayarı hayatım gibi görüyordum. şimdi biraz iyileşmeye başladım. Size tavsiyem psikolojik olarak telefon benden önemli değil. Bozulsa ne olucak psikolojimdende mi önemli? gibi düşünün ayrıca arkadaşlarınızlada zaman geçirin. Benim çözüm yolum: bazı kişiler beni yanlış bulabilirler forumda sonuçta her dinden insan var. Her din'e saygım var. Yanlış anlamasın hiç kimse ama benim çözüm yolum Allah'a sığınmak. Şüphesizki yerlerin ve göklerin yaratıcısı O'dur. 😇

Anlaşılabilir mi bu fotodan yanik olup olmadigi?
Benim gördüğüm kadarıyla yok, sizce?
İçiniz rahat olsun ama yok illaki emin olucam diyorsanız ekran görüntüsü yerine telefonun ekranının fotoğrafını başka telefondan çekip göndermeniz iyi olucaktır. Ekran görüntüsünde belli olmaz eğer varsa.

İçiniz rahat olsun ama yok illaki emin olacağım diyorsanız ekran görüntüsü yerine telefonun ekranının fotoğrafını başka telefondan çekip göndermeniz iyi olacaktır. Ekran görüntüsünde belli olmaz eğer varsa.

Neyse hocam fazla kafaya takmayacağim eminim şu an olmadigina. Yardim eden tum arkadaslara teşekkür ederim. Iyi geceler :)

Geri
Yukarı